NOWY NUMER VIVY!

„Wszyscy powinniśmy być feministami”. Magdalena Mielcarz o sile kobiecości. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2017 18:30

Bohaterami okładki najnowszej VIVY! jest Magdalena Mielcarz! Tylko nam opowiedziała o życiowym przełomie, wychowaniu córek, małżeństwie i sile kobiecości! Co dla niej znaczy „we all should be feminists”.

 

Zobacz też: Magda Mielcarz zrezygnuje z zagranicznej kariery?! TYLKO U NAS zdradza swoje plany. Czy wróci do Polski na stałe?

 

Magdalena Mielcarz o sile kobiecości

 

Magdalena Mielcarz swoje córki wychowuje w duchu feministycznym. Żeby były silne, niezależne, wykształcone: „Wszyscy powinniśmy być feministami. Mężczyźni też. Mamy dzisiaj nowe pokolenie mężów, ojców. Ojcowie nie chcą wychowywać córek na głupiutkie, potulne gąski. Chcą,  żeby ich córki były silne, niezależne, wykształcone. ta koncepcja zrobiła karierę, zawędrowała nawet na koszulkę Diora”.

 

Co mówiła nam o kobiecej solidarności?

„Ta solidarność jest dla mnie megaważna. I nie rozumiem rywalizacji kobiecej, od dawna przecież wiemy, że nasza moc jest w byciu razem. Widzę kobiety, jako plemię, które powinno trzymać się razem, bo razem jesteśmy silniejsze. Dotyka mnie cierpienie kobiet, niesprawiedliwość i przemoc, jakiej doświadczają. Dlatego cieszę się, że nadchodzą nowe czas”.

 

Co kobiety mają do zrobienia? O co powinny walczyć? Przyłączacie się do manifestu Magdaleny Mielcarz?  Zobaczcie wyjątkowe video!

 

Cały wywiad z Magdaleną Mielcarz autorstwa Beaty Nowickiej, znajdziecie w najnowszej VIVIE!

 

Zobacz też: Już tak nie wygląda. Magdalena Mielcarz właśnie przeszła radykalną metamorfozę

 

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecamy też: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.