Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michalina Olszańska w ciąży w gorącej sesji w magazynie dla panów!

Aktorka pokazała się nago i... podzieliła internautów

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2019 16:00
Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News

Jedni nazywają ją „najbardziej nagą polską aktorką” z uwagi na liczne rozbierane sceny, które zagrała w filmach. Inni dostrzegają jej nietuzinkową urodę oraz ogromny talent. 27-letnia Michalina Olszańska-Rozbicka postanowiła zaprezentować swoje wdzięki w magazynie Playboy. Co więcej okazuje się, że aktorka spodziewa się dziecka!

Michalina Olszańska w Playboyu: nagie zdjęcia

W ostatnim czasie głośno było o tym, że magazyn zmienia redaktora naczelnego. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji czasopisma na jego czele stanęła kobieta. Jest nią 27-letnia Anna Mierzejewska. To właśnie ona podjęła decyzję, by Michalina Olszańska-Rozbicka była bohaterką okładkową lipcowego wydania gazety. Nic dziwnego: dużo mówi się m.in. o tym, że ma ona zagrać Violettę Villas w filmie biograficznym o artystce. Co ciekawe, redaktor naczelna początkowo nie wiedziała, że aktorka spodziewa się dziecka!

„Chciałabym w Playboyu mówić o rzeczach, które wydają się tabu, a są już dla nas całkowicie naturalne. Tak jak okładka pierwszego numeru – jest na niej aktorka, Michalina Olszańska w ciąży. Gdy zaproponowałam jej okładkę, nie miałam o tym pojęcia. Na spotkaniu usłyszałam: „Chciałam ci jeszcze powiedzieć, że...” i pokazała brzuszek”. Dla mnie to nie był żaden temat tabu. Jest piękną kobietą, zdolną artystką, jej ciąża nie ma znaczenia – po prostu chciałam, żeby znalazła się na okładce”, zdradziła nowa redaktor naczelna w rozmowie z serwisem Onet.

Numer trafił do sprzedaży dzisiaj, zaś jego okładka... podzieliła internautów!

Internauci o nowej okładce Playboya z Michaliną Olszańską

Jedni doceniają jej artystyczny sznyt i cieszą się ze zmian, jakie zachodzą w czasopiśmie, innym estetyka najnowszej okładki nie przypadła do gustu. 

„Beznadziejna okładka”, „chamska okładka, fuj”, piszą w komentarzach. Są i tacy, którzy domagają się więcej nagości. 

Swoje zdanie wyraziła również na ten temat Maffashion. „Najlepsza aktorka młodego pokolenia! ❤️ Miśka!”, stwierdziła podekscytowana. „A mi się podoba!”, dodała Aleksandra Popławska.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Michalina Olszańska-Rozbicka na okładce Playboya:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już JUTRO! Całkowicie wyjątkowy numer PLAYBOYA! Ewolucyjny, pierwszy stworzony pod okiem kobiety, z niesamowitą aktorką Michaliną Olszańską-Rozbicką na okładce! Pokazujemy Wam go dzisiaj, a już jutro zapraszamy do kiosków w całej Polsce! To dla Was 🖤 i dla nas trochę też, bo wszyscy kochamy Playboya! @michalina_olszanska_actually #27latPlayboya #seksmisja fotograf | Piotr Stokłosa / warsaw creatives @piotr_stoklosa make up | Zosia Krasuska-Kopyt @zosiamakeup stylista włosów | Kamil Pecka @kamil_pecka stylista | Martyna Pejs @martynapejs scenografia | Ania Witko @aniawitko produkcja | masik production @masikproduction

Post udostępniony przez Playboy Polska (@playboy_polska)

Nowa redaktor naczelna magazynu Playboy, Anna Mierzejewska:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.