Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michalina Olszańska w ciąży w gorącej sesji w magazynie dla panów!

Aktorka pokazała się nago i... podzieliła internautów

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2019 16:00
Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News

Jedni nazywają ją „najbardziej nagą polską aktorką” z uwagi na liczne rozbierane sceny, które zagrała w filmach. Inni dostrzegają jej nietuzinkową urodę oraz ogromny talent. 27-letnia Michalina Olszańska-Rozbicka postanowiła zaprezentować swoje wdzięki w magazynie Playboy. Co więcej okazuje się, że aktorka spodziewa się dziecka!

Michalina Olszańska w Playboyu: nagie zdjęcia

W ostatnim czasie głośno było o tym, że magazyn zmienia redaktora naczelnego. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji czasopisma na jego czele stanęła kobieta. Jest nią 27-letnia Anna Mierzejewska. To właśnie ona podjęła decyzję, by Michalina Olszańska-Rozbicka była bohaterką okładkową lipcowego wydania gazety. Nic dziwnego: dużo mówi się m.in. o tym, że ma ona zagrać Violettę Villas w filmie biograficznym o artystce. Co ciekawe, redaktor naczelna początkowo nie wiedziała, że aktorka spodziewa się dziecka!

„Chciałabym w Playboyu mówić o rzeczach, które wydają się tabu, a są już dla nas całkowicie naturalne. Tak jak okładka pierwszego numeru – jest na niej aktorka, Michalina Olszańska w ciąży. Gdy zaproponowałam jej okładkę, nie miałam o tym pojęcia. Na spotkaniu usłyszałam: „Chciałam ci jeszcze powiedzieć, że...” i pokazała brzuszek”. Dla mnie to nie był żaden temat tabu. Jest piękną kobietą, zdolną artystką, jej ciąża nie ma znaczenia – po prostu chciałam, żeby znalazła się na okładce”, zdradziła nowa redaktor naczelna w rozmowie z serwisem Onet.

Numer trafił do sprzedaży dzisiaj, zaś jego okładka... podzieliła internautów!

Internauci o nowej okładce Playboya z Michaliną Olszańską

Jedni doceniają jej artystyczny sznyt i cieszą się ze zmian, jakie zachodzą w czasopiśmie, innym estetyka najnowszej okładki nie przypadła do gustu. 

„Beznadziejna okładka”, „chamska okładka, fuj”, piszą w komentarzach. Są i tacy, którzy domagają się więcej nagości. 

Swoje zdanie wyraziła również na ten temat Maffashion. „Najlepsza aktorka młodego pokolenia! ❤️ Miśka!”, stwierdziła podekscytowana. „A mi się podoba!”, dodała Aleksandra Popławska.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Michalina Olszańska-Rozbicka na okładce Playboya:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już JUTRO! Całkowicie wyjątkowy numer PLAYBOYA! Ewolucyjny, pierwszy stworzony pod okiem kobiety, z niesamowitą aktorką Michaliną Olszańską-Rozbicką na okładce! Pokazujemy Wam go dzisiaj, a już jutro zapraszamy do kiosków w całej Polsce! To dla Was 🖤 i dla nas trochę też, bo wszyscy kochamy Playboya! @michalina_olszanska_actually #27latPlayboya #seksmisja fotograf | Piotr Stokłosa / warsaw creatives @piotr_stoklosa make up | Zosia Krasuska-Kopyt @zosiamakeup stylista włosów | Kamil Pecka @kamil_pecka stylista | Martyna Pejs @martynapejs scenografia | Ania Witko @aniawitko produkcja | masik production @masikproduction

Post udostępniony przez Playboy Polska (@playboy_polska)

Nowa redaktor naczelna magazynu Playboy, Anna Mierzejewska:

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.