Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Trudno oderwać wzrok...”. Michał Żebrowski zachwyca fanki na zdjęciu z młodości

Towarzyszy mu inny przystojny aktor...

Ksenia Krasko 24 marca 2020 10:45
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ze względu na pandemię koronawirusa, lekarze proszą nas wszystkich o pozostawanie w domach. Do tych zaleceń dostosowują się również gwiazdy – jak same przyznają, jest to dla nich czas na odpoczynek, sprzątanie i... wspomnienia. Michał Żebrowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie sprzed lat, które podbija sieć. I nic dziwnego, ponieważ towarzyszy mu na nim inny przystojny aktor!

Michał Żebrowski zdjęcia Instagram

Przegląd zdjęć to okazja do miłych wspomnień, i wygląda na to, że Michał Żebrowski jest jedną z osób, które w taki sposób postanowiły uprzyjemnić sobie kwarantannę. Udostępnił na swoim Instagramie fotografię z młodości, na której pozuje z innym znanym aktorem. Poznajecie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Miłość i gniew” #1995 #teatrpowszechny

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

„Michał, wzruszyłeś mnie”, skomentował Piotr Adamczyk, ponieważ to on znajduje się na archiwalnym ujęciu z 1995 roku. Zdjęcie zrobiono podczas spektaklu Miłość i gniew (reż. Mariusz Benoit), który wystawiany był na scenie Teatru Powszechnego.

Obserwujący Michała Żebrowskiego komplementują obu panów: „Nie wiem kiedy przystojniejszy, wtedy czy dziś”, „Uwielbiałam ten duet”, „Piękne zdjęcie”.

Podoba Wam się taki „powrót do przeszłości”? Nam – bardzo! 

Michał Żebrowski, Piotr Adamczyk
Fot. VIVA!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.