Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Trudno oderwać wzrok...”. Michał Żebrowski zachwyca fanki na zdjęciu z młodości

Towarzyszy mu inny przystojny aktor...

Ksenia Krasko 24 marca 2020 10:45
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ze względu na pandemię koronawirusa, lekarze proszą nas wszystkich o pozostawanie w domach. Do tych zaleceń dostosowują się również gwiazdy – jak same przyznają, jest to dla nich czas na odpoczynek, sprzątanie i... wspomnienia. Michał Żebrowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie sprzed lat, które podbija sieć. I nic dziwnego, ponieważ towarzyszy mu na nim inny przystojny aktor!

Michał Żebrowski zdjęcia Instagram

Przegląd zdjęć to okazja do miłych wspomnień, i wygląda na to, że Michał Żebrowski jest jedną z osób, które w taki sposób postanowiły uprzyjemnić sobie kwarantannę. Udostępnił na swoim Instagramie fotografię z młodości, na której pozuje z innym znanym aktorem. Poznajecie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Miłość i gniew” #1995 #teatrpowszechny

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

„Michał, wzruszyłeś mnie”, skomentował Piotr Adamczyk, ponieważ to on znajduje się na archiwalnym ujęciu z 1995 roku. Zdjęcie zrobiono podczas spektaklu Miłość i gniew (reż. Mariusz Benoit), który wystawiany był na scenie Teatru Powszechnego.

Obserwujący Michała Żebrowskiego komplementują obu panów: „Nie wiem kiedy przystojniejszy, wtedy czy dziś”, „Uwielbiałam ten duet”, „Piękne zdjęcie”.

Podoba Wam się taki „powrót do przeszłości”? Nam – bardzo! 

Michał Żebrowski, Piotr Adamczyk
Fot. VIVA!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.