O TYM SIĘ MÓWI

Nie tylko Dominika Tajner-Wiśniewska wystąpi w Tańcu z gwiazdami... Będzie też jej mąż!

Z kim jeszcze zmierzy się Michał Wiśniewski?

Rafał Kowalski 14 stycznia 2019 10:44
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Choć zbliżająca się wielkimi krokami kolejna edycja Tańca z gwiazdami będzie już dwudziestą drugą w Polsce (a 9. emitowaną w Polsacie), to znów zapowiada się warta uwagi rywalizacja. Producenci show raz na jakiś czas odkrywają kolejne nazwiska programu. Tym razem w magazynie Party możemy przeczytać, że do walki o kryształową kulę stanie… małżeństwo!

Michał Wiśniewski z żoną w Tańcu z gwiazdami

Mowa oczywiście o Michale Wiśniewskim i jego żonie Dominice Tajner-Wiśniewskiej. Bizneswoman pochwaliła się dołączeniem do grona gwiazd tanecznego show na swoim Instagramie. „Taka historia i takie wyzwanie. Zamiast 40-tki w Himalajach będzie 40-tka na parkiecie. Bardzo się cieszę <3”, napisała Tajner-Wiśniewska w sieci. Z kolei wokalista swojego udziału w Tańcu z gwiazdami oficjalnie jeszcze nie potwierdził.

To nie pierwszy raz, kiedy produkcja programu postarała się o to, by na parkiecie zmierzyli się ze sobą małżonkowie. W zeszłym sezonie show do boju o pierwsze miejsce mieli stanąć zakochani Beata Tadla i Jarosław Kret, jednak kilka dni przez pierwszym odcinkiem, pogodynek ogłosił w mediach, że nie jest już z prezenterką w związku… Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez przykrych niespodzianek.

Uczestnicy Tańca z gwiazdami, wiosna 2019

Do tej pory media podały jeszcze kilka innych nazwisk, które już za kilka tygodni zobaczymy na parkiecie. Nie zabraknie mistera Polski Jakuba Kucera, trenera Qczaja, blogerki Macademian Girl, modelki Anny Jagodzińskiej, tenisistki Agnieszki Radwańskiej, biegaczki Joanny Mazur, muzyka disco-polo Czadomana, czy wschodzącej gwiazdy Justyny Żyły.

Będziecie kibicować komuś z tej grupy? 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Fot. East News

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!