Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciela. Byli sobie bardzo bliscy...

Muzyk poinformował o pogrzebie

Redakcja VIVA! 1 października 2020 09:00
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski poinformował na Facebooku o stracie swojego bliskiego przyjaciela. Adam Śledzianowski  zmarł wczoraj. Jak pisał muzyk, był on niezwykle istotną osobą w życiu całej jego rodziny. Dzisiaj opublikował kolejny post, który pokazuje, jak bardzo bliscy byli sobie mężczyźni. 

Michał Wiśniewski pogrążony w żałobie. Stracił bliskiego przyjaciela 

Michał Wiśniewski zamieścił wczoraj w mediach społecznościowych poruszający wpis. Pożegnał bliską osobę. Informacja o jego śmierci mocno go dotknęła. Adam był jego fanem i przyjacielem. Poznali się, kiedy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mężczyzna wylicytował rajd z muzykiem. Z czasem stali się sobie niezwykle bliscy. 

"Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany", napisał muzyk. 

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu,...

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Poniedziałek, 28 września 2020

Dzisiaj Michał Wiśniewski opublikował kolejny wpis, w którym informuje o pogrzebie swojego przyjaciela. Przy okazji zdradził też, że jest administratorem konta Adama na Facebooku. Muzyk po raz kolejny pokazał, jak bliskie relacje łączyły mężczyzn. 

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Środa, 30 września 2020

Rodzinie i bliskim Adama składamy najszczersze wyrazy współczucia.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.