Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pogrążony w żałobie. Pożegnał bliską osobę 

,,Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych”

Redakcja VIVA! 29 września 2020 09:45
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski pożegnał bliską osobę. Wokalista Ich Troje zamieścił na Facebooku wzruszający wpis... Poinformował w nim o śmierci bliskiej osoby. Michał Wiśniewski nie ukrywa, że odejście przyjaciela było dla niego wstrząsającym przeżyciem...

Michał Wiśniewski w poruszającym wpisie żegna przyjaciela

Kilka godzin temu Michał Wiśniewski zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis. Pożegnał bliską osobę. Informacja o jego śmierci mocno go dotknęła. Adam był jego fanem i przyjacielem.

,,Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło...”, napisał lider Ich Troje.

„Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!", dodał wokalista.

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia: ,,Wielkie wyrazy współczucia Miałam okazję poznać go na jednym z koncertów, przemiły człowiek”, „Jestem w szoku, taki pełen życia chłopak zawsze uśmiechnięty. Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół”, „Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół... w sercach o pamięci żyje się najdłużej...”, „Miałem to szczęście, że go poznałem. Mały wzrostem ale wielki sercem. Widoczne tam jesteś  potrzebny. Żegnaj przyjacielu”.

Rodzinie i bliskim Adama składamy najszczersze wyrazy współczucia 

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.