O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski popłakał się przez córkę

„Stary facet, a wyje”, napisał wokalista

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 14:51

Trudno było mu ukryć łzy! Michał Wiśniewski wzruszył się nagraniem opublikowanym przez swoją córkę. Zaangażowała się w ważną akcję. Lider Ich Troje nagrał poruszający film, w którym dokładnie opisał towarzyszące mu emocje.

Michał Wiśniewski wzruszony nagraniem córki

Michał Wiśniewski może być dumny z czwórki swoich pociech: Fabienne Marta i Xavier Michał to dzieci Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i cieszy się ich osiągnięciami artystycznymi.

Niewykluczone, że 13-letnia córka lidera Ich Troje - Etiennette zwiąże swoją przyszłość z muzyką. Właśnie wzięła udziału w #Hot16Challenge2! Nastolatka nagrała swój własny utwór, który wzruszył jej tatę! Michałowi Wiśniewskiemu trudno było się nie wzruszyć. Nagraniem podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama.

„Stary facet, a wyje. Tyle, co mi się w życiu udało, to dzieci”, napisał Michał Wiśniewskim pod udostępnionym linkiem.

W kolejnym poście postanowił podzielić się z obserwatorami swoimi odczuciami. Wokalista jest zachwycony umiejętnościami swojej córki.

„Muszę wam powiedzieć, że córka mnie bardzo zaskoczyła. Nawet ciężko się odezwać na ten temat. Sami widzicie, że pobiła ojca na głowę. Sama napisała tekst. Mega! Ta prostolinijność, ta szczerość… Jestem pod wielkim wrażeniem. Prośba do was. Jeśli będzie mogli pokazujcie to dalej, że młodzi ludzie mają własny świat i my musimy to uszanować. Ja będę to szanował. Jest mądrą dziewczynką. Jestem strasznie z jej dumny! To taki piękny przekaz jeśli wychodzi z takiej niewielkiej, prawdziwej osóbki”, wyznał.

Michał Wiśniewski skomentował też krótki teledysk na YouTube. „Udźwignęłaś miłość do muzyki i nie tylko. Love U”, dodał.

Życzymy dalszych sukcesów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.