Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski przeszedł poważną operację!

Jaki jest stan jego zdrowia?!

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 15:55
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski trafił do szpitala. Muzyk przeszedł poważną operację. Jaki jest stan jego zdrowia?

Michał Wiśniewski jest po operacji. Co mu dolega?

Lider zespołu Ich Troje od pewnego czasu zmagał się z silnym bólem kręgosłupa. Zła kondycja spowodowana jest poważnym urazem, którego nabawił się w kwietniu. Wówczas w mediach społecznościowych zamieścił swoje zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. Michał Wiśniewski próbował łagodzić ból środkami przeciwbólowymi.  W końcu lekarze postanowili przeprowadzić operację, która zakończy jego cierpienia. Gwiazdor od poniedziałku przebywa w szpitalu w Gryficach. Jednak dzień przed planowanym zabiegiem zagrał koncert w Osieku Jasielskim.

„Jestem już po ciężkiej operacji. Źle się czuję, chce mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebują teraz spokoju”, powiedział muzyk w rozmowie z Faktem. Piosenkarz podzielił się z fanami zdjęciem rentgenowskim kręgosłupa oraz podziękował personelowi medycznemu za pomoc i opiekę. 

„Bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę! Rodo nie pozwala na wymienienie każdego z imienia i nazwiska ale ci którzy mi pomogli bardzo dobrze o tym wiedzą a ja będę Wdzięczny do końca życia! No to 5 sierpnia wracam na trasę!”, napisał na Instagramie.

Wiadomo, że nadal przebywa w szpitalu. Mamy nadzieję, że piosenkarz dzielnie zniesie okres rekonwalescencji. Zwłaszcza, że 5 sierpnia planuje wrócić na scenę!

Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.