Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NIM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski o początkach związku z Dominiką: „Wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka”

„To była jedna noc”

Monika Katarzyna Krupska 26 listopada 2018 06:01
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner właśnie wzięli udział w programie Story of my life. Małżeństwo na oczach widzów poddało się metamorfozie i zobaczyli siebie, jak będą wyglądać za 20 i 40 lat. Wiśniewscy przy okazji opowiedzieli o początkach swojego związku. Mało kto po takiej „pierwszej randce” wróżył parze długi i szczęśliwy związek. 

Michał Wiśniewski o Dominice Tajner 

Michał Wiśniewski od 6 lat jest mężem Dominiki Tajner, córki prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera. Para poznała się w 2010 roku, gdy Michał grał kolędy dla duchownych. Wokalista nie zwrócił, jednak wtedy uwagi na Dominikę. „Byłem szczęśliwie żonaty, bo jestem żonaty od 23 lat... Nie oglądam się za kobietami”, wyznał w Polsacie.

Artysta był żonaty z Magdą Femme, Martą Mandarynkiewicz (ob. Wiśniewską) i z Anną Świątczak. Gdy jego trzecie małżeństwo rozpadło się los postawił mu na drodze Dominikę. „Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka. That's it. To była jedna noc”, powiedział 46-latek. 

Początki ich znajomości nie były jednak łatwe. Bo koleżanki Dominiki odradzały jej wiązanie się z muzykiem, który jest po przejściach i do tego ma problemy z alkoholem i hazardem. Tajner wyznała jednak, że ufa Michałowi, a Wiśniewski zdobył się na szczerość i przyznał, że od 4 lat nie pije.

„Ślub wzięliśmy po 2 latach, więc też nie tak na świeżo. Wychodziłam za mąż z miłości, pełna miłości, że się zestarzejemy razem”, powiedziała Dominika. 

Michał Wiśniewski bankrutem?

Wokalista opowiedział też w programie o swoich problemach z pieniędzmi. Według plotek artysta przehulał 35 mln złotych! Co naprawdę stało się z pieniędzmi Michała? 

„Fajnie się ogląda odrestaurowane szpitale, domy dziecka. A potem się mówi, że ktoś przepił 35 milionów złotych. Nie przepiłem, nie przegrałem ich w karty. Popełniłem wiele błędów, to na pewno, ale nie przehulałem tych pieniędzy”, mówił. 

„Nie wiem, czy nasze małżeństwo by przetrwało, gdybyśmy się spotkali 20 lat temu. Czasem się zastanawiam, czy nie poróżniłyby nas te pieniądze albo alkohol Michała”, zakończyła Dominika.  

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?