Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski znów jest zakochany! Para zamieszkała już razem

Tajemnicza Paulina ma czwórkę dzieci tak jak muzyk…

Rafał Kowalski 19 lipca 2019 13:57
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Cztery miesiące po rozstaniu z Dominiką Tajner, Michał Wiśniewski jest już w kolejnym związku. Lider Ich Troje oddał swoje serce tajemniczej Paulinie z Warszawy, która już się do niego wprowadziła. I to nie sama…

Nowa miłość Michała Wiśniewskiego. Jak się poznali?

Muzyk i jego nowa partnerka poznali się przez internet. Dziennikarze Faktu twierdzą, że para początkowo tylko wymieniała się uwagami o dzieciach i muzyce, ale żadne z nich nie myślało o związku. Ostatnie, po pierwszym spotkaniu na żywo, coś między nimi zaiskrzyło. „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, twierdzi informator dziennika.

Związek piosenkarza i jego tajemniczej miłości rozwinął się bardzo szybko. Po kilku miesiącach, Paulina zamieszkała już z Wiśniewskim w jego domu pod Warszawą. Co ciekawe, według Faktu partnerka kontrowersyjnego muzyka ma aż czwórkę dzieci. To dokładnie tyle, ilu doczekał się gwiazdor. W domu 46-latka bywa więc teraz bardzo gwarno.

Czy Michał Wiśniewski, który był mężem już 4 razy, w końcu znalazł materiał na żonę, która zostanie z nim do końca życia? Czekamy na pierwszy wywiad wokalisty, w którym o tym opowie. Kibicujecie tej miłości? 

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.