śłub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny
Fot. ADAM IWANSKI/NEWSPIX
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski i Mandaryna spędzili wspólnie sylwestra?

„Bardzo do siebie pasowaliście”, komentują fani

Redakcja VIVA! 2 stycznia 2020 13:58
śłub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny
Fot. ADAM IWANSKI/NEWSPIX

Zrobili swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Michał Wiśniewski i Mandaryna opublikowali w mediach społecznościowych wspólny filmik. Czy to oznacza, ze spędzili razem Sylwestra?

Mandaryna i Michał Wiśniewski na wspólnym filmiku

Tworzyli jedną z pierwszych polskich power couple. Dokładnie 10 grudnia 2003 roku Michał Wiśniewski i Mandaryna stanęli na ślubnym kobiercu. O tej uroczystości mówili wszyscy. Doczekali się dwójki pociech syna Xaviera i córki Fabienne. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się 18 kwietnia 2006 roku. Ich relacje są bardzo dobre.

W mediach pojawiły się spekulacje, że para spędziła wspólnie Sylwestra. Muzyk pojawił się na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Czy po występie witał Nowy Rok w towarzystwie byłej żony? Na jego Instagramie pojawił się zabawny boomerang z Mandaryną. Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego materiału.

Pod postem pojawiła się  lawina komentarzy. Wielbiciele byłych małżonków podkreślają, że bardzo do siebie pasowali i żałują ich rozstania. Nie szczędzili im komplementów.

„To prawda Oni bardzo do siebie pasowali”, „Mandarynka kwitnie, Michaś również”, „Marta z wiekiem jest coraz piękniejsza”, „Wy dwoje z rana i już od razu śmiech na twarzy 😘”, „Super razem wyglądacie”, czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mandaryna? @marta.mandaryna

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Marta Wiśniewska, Michał Wiśniewski, FB

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.