Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Figurski się zaręczył? Tak! Wiemy, kiedy będzie ślub!

Gabriela Czernecka 10 sierpnia 2017 13:00
Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE

 

Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz są parą dopiero od kilku miesięcy. Nic więc dziwnego, że nawet ich znajomi byli zdziwieni, gdy dowiedzieli się, że zakochani zaręczyli się w kwietniu. Teraz wszyscy pytają: kiedy ślub? 

 

Zobacz: Michał Figurski wraca do pracy w telewizji! Kiedy zobaczymy go na antenie?

 

Stan zdrowia Michała Figurskiego

Ostatnie dwa lata były trudne dla Michała Figurskiego. Najpierw, we wrześniu 2015 roku, trafił do szpitala z powodu… pęknięcia tętniaka mózgu. Po operacji jego stan był na tyle poważny, że przez kilka dni utrzymywano go w śpiączce farmakologicznej. Po wybudzeniu Michał uczył się najprostszych czynności: Nie opiszą tego żadne słowa. Na początku nie myślisz, że będzie dobrze. Nie ma pozytywnego myślenia, uważasz, że będzie tylko gorzej. Najtrudniejsze w tej chorobie? Nie ma na nią lekarstwa”, zwierzył się w wywiadzie dla „Vivy!”. W powrocie do zdrowia pomagała mu wtedy była już żona, Odeta Moro.
 

Przy okazji pobytu w szpitalu okazało się, że dziennikarz od ponad 20 lat choruje na cukrzycę, która powoli wyniszcza jego organizm. Z tego powodu, w zeszłym roku w grudniu, musiał przejść operację przeszczepienia nerki i trzustki. Od tamtego czasu jego stan zdrowia poprawia się.

Zobacz także: „Były momenty bezradności. Agresja też się pojawiała” - Michał Figurski o codziennej walce o zdrowie

 

Michał Figurski zakochany

W życiu prywatnym Michałowi też, niestety, nie układało się najlepiej. W 2014 roku dziennikarz rozwiódł się z Odetą Moro, z którą ma 14-letnią dziś córkę Sonię. Jego kolejny związek  prezenterką stacji 4fun.tv  Jagną Błażejewską nie przetrwał trudnych miesięcy powrotu do zdrowia…

 

Michał Figurski z córką, Sonia Figurska
Fot. Instagram @lordvaader

Michał Figurski z córką

Wszystko zmieniło się, gdy dziennikarz poznał Magdalenę Kasperowicz, dziennikarkę Radia Zet Gold. Jak informuje „Fakt”, Figurski stracił dla niej głowę! Michał nie widzi świata poza Magdą. Prawie codziennie czeka na nią pod biurem aż skończy pracę i zabiera na romantyczne kolacje. Odnalazł prawdziwe szczęście i tak zwariował na jej punkcie, że zachowuje się jak zakochany nastolatek”, mówi osoba z otoczenia dziennikarza. 

Wygląda na to, że 44-letni Figurski rzeczywiście się zakochał. W kwietniu poprosił Magdę o rękę, a ona odpowiedziała: tak! Teraz czas na ślub. Menadżerka dziennikarza zdradziła, że odbędzie się on w przyszłym roku. Na razie jednak szczegóły nie są znane. „Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, twierdzi informator „Faktu”.

Trzymamy kciuki za ten związek i już nie możemy doczekać się ślubu!

 

Magdalena Kasperowicz
Fot. Facebook @LenaOdLeona

Magdalena Kasperowicz

 

Zobacz także: „Udawałem zdrowego i to doprowadziło mnie do tragedii” - Michał Figurski o cukrzycy i wylewie​

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.