Figurski i Wojewódzki
Fot. Jacek Poremba, Adam Pluciński/MOVE
O nich się mówi

„Kuba Wojewódzki to prowokator” - Michał Figurski o ich wspólnym zdjęciu, które pojawiło się w internecie

Roman Praszyński 21 marca 2017 16:45
Figurski i Wojewódzki
Fot. Jacek Poremba, Adam Pluciński/MOVE

Michał Figurski nie przyznaje się do przyjaźni z Kubą Wojewódzkim. Mimo, że ten drugi zamieścił na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie. Na fotografii obaj panowie przytuleni i uśmiechnięci sprawiają wrażenie, że łączy ich mocna więź. Podpis: „w dobrej formie wieczorem” sugeruje, że spotkanie odbyło się dopiero co i że dobrze się na nim bawili. Zdjęcie wzbudziło nadzieję ich fanów. „Wróćcie razem na antenę, dość już sucharów ma innych stacjach!!!”, piszą podekscytowani.

Niestety, zdjęcie nie jest aktualne. A Internet huczy zdziwiony – przecież obaj dziennikarze nie utrzymują ze sobą kontaktów. Przynajmniej od czasów słynnej „ukraińskiej” afery, kiedy zostali oskarżeni o wyśmiewanie się na radiowej antenie z ukraińskich kobiet. Tamta sprawa bardzo dużo kosztowała Michała Figurskiego. Stracił pracę, niedługo potem ciężko zachorował.

Zobacz także: Michał Figurski przeszedł przeszczep nerki i trzustki. Przypominamy, co mówił o walce z chorobą

Michał Figurski o przyjaźni z Kubą Wojewódzkim

Jak wygląda ta relacja dzisiaj? Michał Figurski komentuje zdawkowo: „Każdy z nas prowadzi swoje życie”. Skąd się wzięło „przyjacielskie” zdjęcie na Instagramie? Tego nie wie, ale na pewno nie jest aktualne. Dlaczego Wojewódzki je zawiesił? „To prowokator”, ocenie Figurski, „Wiedział, z jakim spotka się odzewem”. Więc przyjaźni dawno nie ma, jest za to walka o „lajki”?

Zobacz także: „Nie ma lekarstwa ani metody”. Jak Michał Figurski opowiadał VIVIE! o swojej chorobie? Zobacz WIDEO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.