Figurski i Wojewódzki
Fot. Jacek Poremba, Adam Pluciński/MOVE
O nich się mówi

„Kuba Wojewódzki to prowokator” - Michał Figurski o ich wspólnym zdjęciu, które pojawiło się w internecie

Roman Praszyński 21 marca 2017 16:45
Figurski i Wojewódzki
Fot. Jacek Poremba, Adam Pluciński/MOVE

Michał Figurski nie przyznaje się do przyjaźni z Kubą Wojewódzkim. Mimo, że ten drugi zamieścił na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie. Na fotografii obaj panowie przytuleni i uśmiechnięci sprawiają wrażenie, że łączy ich mocna więź. Podpis: „w dobrej formie wieczorem” sugeruje, że spotkanie odbyło się dopiero co i że dobrze się na nim bawili. Zdjęcie wzbudziło nadzieję ich fanów. „Wróćcie razem na antenę, dość już sucharów ma innych stacjach!!!”, piszą podekscytowani.

Niestety, zdjęcie nie jest aktualne. A Internet huczy zdziwiony – przecież obaj dziennikarze nie utrzymują ze sobą kontaktów. Przynajmniej od czasów słynnej „ukraińskiej” afery, kiedy zostali oskarżeni o wyśmiewanie się na radiowej antenie z ukraińskich kobiet. Tamta sprawa bardzo dużo kosztowała Michała Figurskiego. Stracił pracę, niedługo potem ciężko zachorował.

Zobacz także: Michał Figurski przeszedł przeszczep nerki i trzustki. Przypominamy, co mówił o walce z chorobą

Michał Figurski o przyjaźni z Kubą Wojewódzkim

Jak wygląda ta relacja dzisiaj? Michał Figurski komentuje zdawkowo: „Każdy z nas prowadzi swoje życie”. Skąd się wzięło „przyjacielskie” zdjęcie na Instagramie? Tego nie wie, ale na pewno nie jest aktualne. Dlaczego Wojewódzki je zawiesił? „To prowokator”, ocenie Figurski, „Wiedział, z jakim spotka się odzewem”. Więc przyjaźni dawno nie ma, jest za to walka o „lajki”?

Zobacz także: „Nie ma lekarstwa ani metody”. Jak Michał Figurski opowiadał VIVIE! o swojej chorobie? Zobacz WIDEO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?