Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Figurski pogrąża Odetę Moro?! „Było: Sam sobie na to zasłużyłeś!”

Dziennikarz ujawnia prawdę o ich relacji!

Redakcja VIVA! 21 listopada 2019 12:11
Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Michał Figurski i Odeta Moro byli jedną  z najpopularniejszych par show biznesu – dziennikarze stworzyli udany związek, opierający się na wspólnych zainteresowaniach i podobnym poczuciu humoru. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu i po 12 latach podjęli decyzję o rozwodzie. Ze względu na córkę Sonię, rozstali się w przyjacielskiej atmosferze. Ostatnia wypowiedź dziennikarza sugeruje jednak, że przyjaźń z byłą małżonką jest jedynie pozorna.

Michał Figurski o Odecie Moro

Problemy zdrowotne Michała Figurskiego rozpoczęły się niedługo po rozwodzie. Dziennikarz miał zaledwie 42 lata, kiedy przeszedł rozległy wylew, a później przeszczep nerki i trzustki. Wtedy okazało się, że od ponad 20 lat choruje na cukrzycę, która powoli wyniszczała jego organizm.

Zanim powrócił do pracy, musiał poświęcić czas i energię na długotrwała rehabilitację. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie byłej partnerki, szczególnie w sprawach finansowych. Odeta Moro zgodziła się nawet na zmniejszenie alimentów.

Teraz Michał Figurski poukładał sobie życie prywatne na nowo. W 2017 roku zaręczył się z dziennikarką Magdaleną Kasperowicz. W jednym z wywiadów podkreślił, że kobieta dba o niego w najlepszy możliwy sposób. „Moja Magda w najgorszych słowach mówi mi: Spójrz ty na siebie! Co ty wyprawiasz, człowieku?!. A ja wcześniej nie byłem w takiej relacji”, wyznał. „Wcześniej było: Sam sobie na to zasłużyłeś i teraz się z tym chrzań”, dodał w rozmowie.

Nie da się ukryć, że tymi słowami zasugerował, że Odeta Moro tak naprawdę nie wspierała go podczas walki z chorobą... Jaka jest prawda? Sama dziennikarka nie chce komentować wypowiedzi byłego męża. „Nie chcę w ogóle dotykać tego tematu, bo odbija się to na naszych relacjach. No i moja córka potem cierpi”, powiedziała na łamach Na żywo. 

Odeta Moro i Michał Figurski

Michał Figurski może liczyć na wsparcie byłej  żony

Jaki jest stan zdrowia Michała Figurskiego?
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.