Michael Schumacher, Corinna Schumacher
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michael Schumacher jest w stanie krytycznym?! Przyjaciele oskarżają jego żonę o kłamstwo

„Boi się, że zobaczę, co się dzieje”

Ksenia Krasko 12 listopada 2019 15:42
Michael Schumacher, Corinna Schumacher
Fot. East News

Legendarny kierowca Formuły 1 doznał poważnej kontuzji głowy w grudniu 2013 roku, kiedy jeździł na nartach w Alpach Francuskich. Pozostawał w śpiączce farmakologicznej, kilka miesięcy spędził w szpitalu. Od września 2014 roku Michael Schumacher znajduje się pod stałą opieką rodziny. Były manager kierowcy podejrzewa, że żona siedmiokrotnego mistrza świata ukrywa, jaki jest prawdziwy stan jego zdrowia.

Żona Michaela Schumachera o jego zdrowiu

Według ustaleń mediów, Michael Schumacher przebywa z rodziną w Szwajcarii, gdzie kontynuuje leczenie. Ani szczegóły, ani najnowsze informacje o stanie zdrowia sportowca nie są znane, ponieważ jego żona Corrina pilnuje prywatności. Takie zachowanie niepokoi przyjaciół Schumachera, którzy nie mogą się z nim zobaczyć.

Jedną z osób, które podejrzewają, że Corrina coś ukrywa, jest Willi Weber. „Chciałbym wiedzieć, jak sobie radzi, uścisnąć jego dłoń czy pogładzić po twarzy. Niestety Corinna to odrzuca. Prawdopodobnie boi się, że zobaczę, co się dzieje i podam prawdę do wiadomości publicznej”, twierdzi były manager rajdowca.

„Mocno wierzę w to, że Michael wyzdrowieje, bo jest wojownikiem. Jeśli jest szansa, to on ją wykorzysta. To nie może być koniec. Modlę się za niego i jestem przekonany, że jeszcze go zobaczymy”, dodał.

Corinna Schumacher udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi She, jednak nie poruszyła w nim tematu zdrowia męża. Opowiedziała o ranczu w Szwajcarii i zawodach jeździeckich, organizowanych wraz z córką. Konie od wielu lat są wielką pasją rodziny Schumacherów.

„Kiedy miałam 30 lat, on poleciał ze mną do Dubaju, aby nabyć konie arabskie”, wspomina Corinna. „Robił dla mnie wszystko. I nigdy nie tego zapomnę, bo wiem, jak bardzo powinnam być mu wdzięczna”.

Według Corinny, Michael Schumacher przewidział sukces swojej córki. „Kiedy mąż powiedział mi, że pewnego dnia Gina będzie lepsza ode mnie, zrobiło mi się przykro”, wyznaje w rozmowie z magazynem She. „Zapytałam, dlaczego doszedł do takiego wniosku. Odpowiedział: jesteś zbyt miła – a Gina, chociaż uwielbia konie, wie, kiedy należy odmówić, a kiedy postawić na swoim”.

20-letni syn mistrza Formuły 1, Mick Schumacher, poszedł w ślady ojca i również poświęcił się wyścigom samochodowym. Według ekspertów, ma szansę na wielką karierę. 

Michael Schumacher
Fot. Getty Images

Michael i Corinna Schumacher
Fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.