Michael K. Williams nie żyjeMichael K. Williams nie żyje
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News
POŻEGNANIE

Michael K. Williams nie żyje. Aktor miał 54 lata

Odtwórca roli Omara Little z „Prawa ulicy” został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Olga Figaszewska 7 września 2021 11:05
Michael K. Williams nie żyjeMichael K. Williams nie żyje
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Zagraniczne media poinformowały o śmierci Michaela K. Williamsa, odtwórcy roli Omara Little'a w serialu Prawo ulicy. Aktor został został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Miał zaledwie 54 lata. Policja ustala szczegóły i bada przyczynę śmierci gwiazdora.

Michael K. Williams nie żyje. Co było przyczyną śmierci aktora?

Smutną informację jako pierwszy przekazał New York Post. W poniedziałek po godzinie 14, ciało aktora zostało odnalezione w jego mieszkaniu w Nowym Jorku. To bratanek Michaela K. Williamsa po przybyciu na miejsce od razu poinformował służby o zdarzeniu.

Policja ustala przyczynę śmierci aktora. W tej sprawie zostało już wszczęte śledztwo. Czy Michael K. Williams zmarł w wyniku przedawkowania? Jak ustalił New York Post w jego apartamencie znajdowały się akcesoria związane z narkotykami. Sam podkreślał, że w przeszłości zmagał się z uzależnieniem.

,,Powiedziałbym, że było to około trzeciego sezonu "Prawa ulicy". Byłem na narkotykach. Byłem bardzo bliski zniszczenia wszystkiego, na co tak ciężko pracowałem", mówił w jednym z wywiadów. Śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok aktora, by ustalić przyczynę śmierci.

Zobacz też: Tomasz Knapik nie żyje. Znany lektor filmowy miał 78 lat

Kim był Michael K. Williams?

Michael K. Williams urodził się 22 listopada 1966 roku. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w 1996 roku. Na swoim koncie ma wiele kreacji aktorskich. Fani mogli podziwiać go w produkcjach: „Prawo ulicy”, „Zakazane imperium”, „Bessie”, „When They See Us” czy „Kraina Lovecrafta”, Trzykrotnie otrzymywał nominację do Emmy.  

Michael K. Williams nie żyje
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.