ANMOL RODRIGUEZ
Fot. Instagram ANMOL RODRIGUEZ
NIEZWYKŁE HISTORIE

Miała dwa miesiące, gdy ojciec oblał ją kwasem solnym. Dziś Anmol Rodriguez jest modelką!

Poruszającą historię hinduski poznaliśmy dzięki Martynie Wojciechowskiej

Rafał Kowalski 8 maja 2022 17:07
ANMOL RODRIGUEZ
Fot. Instagram ANMOL RODRIGUEZ

Inspiracja, motywacja, czyste piękno. Anmol Rodriguez miała jako dziecko tyle samo nieszczęścia, co pomyślności. Z tragicznego wypadku, dzięki ogromnej pracy lekarzy, uszła z życiem, a dodatkowo dziś świetnie radzi sobie jako modelka. Co stało się, gdy mieszkanka Indii miała dwa miesiące? Jej poruszającą historię w 2021 roku opowiedziała w sieci Martyna Wojciechowska. Dziś przypominamy ten post.

Anmol Rodriguez oczami Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła nas do tego, że regularnie inspiruje na swoim Instagramie. Od lat przybliża internautom historie ludzi, które wyciskają łzy, podnoszą kąciki naszych ust w promiennym uśmiechu, a nawet motywują do zmian. Nie inaczej zadziałała na obserwujących konto podróżniczki historia modelki Anmol Rodriguez.

Co 27-latka ma za sobą? „Kiedy miała zaledwie 2 miesiące, ojciec chciał pozbyć się żony i dziecka, więc obie oblał kwasem solnym. To prosty i tani sposób, żeby skazać kogoś na śmierć w męczarniach albo okaleczyć na całe życie. Matka zmarła na skutek obrażeń, Anmol przeżyła, choć całe ciało miała poparzone. Kolejne pięć lat spędziła w szpitalu. Później opiekę i schronienie znalazła w ośrodku adopcyjnym w Bombaju, gdzie czuła się bezpieczna i akceptowana”, zaczęła swój styczniowy wpis Martyna Wojciechowska.

Czytaj także: Stalker oblał jej twarz kwasem. Jak wygląda dziś życie Katarzyny Dacyszyn?

Anmol Rodriguez została oblana kwasem przez ojca. Dziś jest popularną modelką

Niestety, dziewczynka szybko napotkała kolejne problemy, choć… i tu poradziła sobie dzięki silnej psychice. „W szkole zetknęła się z nieprzychylnymi i oceniającymi jej wygląd komentarzami. Postanowiła jednak uwierzyć w siebie. Nie w to, co mówią ludzie. A później odkryła… social media! Zaczęła wrzucać swoje zdjęcia na platformy społecznościowe. Internauci uznali jej historię za inspirującą. Machina ruszyła!”, napisała dziennikarka, dając do zrozumienia, że Anmol została modelką!

Dzięki determinacji, uporowi i silnej wierze 27-latka robi obecnie znacznie więcej. „Dzisiaj ANMOL jest modelką, mówczynią motywacyjną, a także założycielką Acid Attack Survivor Sahas Foundation, która wspiera ofiary oblania kwasem solnym”, czytamy we wpisie Martyny Wojciechowskiej, która dodała, że mieszkanka Indii nie myśli o sobie jako o ofierze, a jako o ocalałym pięknym człowieku. Jej konto na Instagramie obserwuje w chwili publikacji tego newsa 352 tysięce osób!

Z opublikowanych fotografii wynika, że w lutym dwa lata temu zaręczyła się i jest szczęśliwie zakochana.


Być może jej historia doczeka się filmu… Zdjęcia Anmol możesz zobaczyć poniżej. Mimo ogromnej tragedii i niewyobrażalnego bólu, jakiego doświadczyła, z jej twarzy nie schodzi uśmiech...  

Czytaj także: Kilkanaście lat temu została oblana kwasem i zgwałcona. Jak wygląda dziś?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.