ANMOL RODRIGUEZ
Fot. Instagram ANMOL RODRIGUEZ
O TYM SIĘ MÓWI

Miała dwa miesiące, gdy ojciec oblał ją kwasem solnym. Dziś Anmol Rodriguez jest modelką!

Wzruszającą historię hinduski opowiedziała Martyna Wojciechowska

Rafał Kowalski 24 lipca 2021 15:15
ANMOL RODRIGUEZ
Fot. Instagram ANMOL RODRIGUEZ

Inspiracja, motywacja, czyste piękno. Anmol Rodriguez miała jako dziecko tyle samo nieszczęścia, co pomyślności. Z tragicznego wypadku, dzięki ogromnej pracy lekarzy, uszła z życiem, a dodatkowo dziś świetnie radzi sobie jako modelka. Co stało się, gdy mieszkanka Indii miała dwa miesiące? Jej poruszającą historię opowiedziała w sieci Martyna Wojciechowska.

Anmol Rodriguez oczami Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła nas do tego, że regularnie inspiruje na swoim Instagramie. Od lat przybliża internautom historie ludzi, które wyciskają łzy, podnoszą kąciki naszych ust w promiennym uśmiechu a nawet motywują do zmian. Nie inaczej zadziałała na obserwujących konto podróżniczki historia modelki Anmol Rodriguez.

Co 26-latka ma za sobą? „Kiedy miała zaledwie 2 miesiące, ojciec chciał pozbyć się żony i dziecka, więc obie oblał kwasem solnym. To prosty i tani sposób, żeby skazać kogoś na śmierć w męczarniach albo okaleczyć na całe życie. Matka zmarła na skutek obrażeń, Anmol przeżyła, choć całe ciało miała poparzone. Kolejne 5 lat spędziła w szpitalu. Później opiekę i schronienie znalazła w ośrodku adopcyjnym w Bombaju, gdzie czuła się bezpieczna i akceptowana”, zaczęła swój wpis Martyna Wojciechowska.

Czytaj także: Stalker oblał jej twarz kwasem. Jak wygląda dziś życie Katarzyny Dacyszyn?

Anmol Rodriguez została oblana kwasem przez ojca. Dziś podbija świat modelingu

Niestety, dziewczynka szybko napotkała kolejne problemy, choć… i tu poradziła sobie dzięki silnej psychice. „W szkole zetknęła się z nieprzychylnymi i oceniającymi jej wygląd komentarzami. Postanowiła jednak uwierzyć w siebie. Nie w to, co mówią ludzie. A później odkryła… social media! Zaczęła wrzucać swoje zdjęcia na platformy społecznościowe. Internauci uznali jej historię za inspirującą. Machina ruszyła!”, napisała dziennikarka dając do zrozumienia, że Anmol została modelką!

Dzięki determinacji, uporowi i silnej wierze 26-latka robi obecnie znacznie więcej. „Dzisiaj ANMOL jest modelką, mówczynią motywacyjną, a także założycielką Acid Attack Survivor Sahas Foundation, która wspiera ofiary oblania kwasem solnym”, czytamy we wpisie Martyny Wojciechowskiej, która dodała, że mieszkanka Indii nie myśli o sobie jako o ofierze, a jako o ocalałym pięknym człowieku. Jej konto na Instagramie obserwuje w chwili publikacji tego newsa 285 tysięcy osób! Z opublikowanych fotografii wynika, że w lutym zeszłego roku zaręczyła się i jest szczęśliwie zakochana.


Być może jej historia doczeka się filmu… Zdjęcia Anmol możesz zobaczyć poniżej. Mimo ogromnej tragedii i niewyobrażalnego bólu, jakiego doświadczyła, z jej twarzy nie schodzi uśmiech...  

Czytaj także: Kilkanaście lat temu została oblana kwasem i zgwałcona. Jak wygląda dziś?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.