Przypominamy także, jak wyglądała droga Gacy do sukcesu...

Rafał Kowalski 16 sierpnia 2018 18:59

Przed południem dotarła do nas szokująca wiadomość o nagłej śmierci specjalisty od odchudzania, Konradzie Gacy, któremu tysiące ludzi zawdzięcza uratowanie życia i zdrowia. 42-latek pomagał jednak nie tylko klientom swojego centrum leczenia otyłości, ale i gwiazdom. Kilku rodzimych celebrytów zaufało trenerowi, a efekty ich metamorfoz zachwycały nas wszystkich. Droga na sam szczyt nie była jednak łatwa. Jak wyglądała?

Droga do sukcesu Konrada Gacy

Konrad Gaca pochodził z Lublina i to właśnie tam stawiał pierwsze kroki w sporcie, a dokładniej w kulturystyce. Pasją do prowadzenia zdrowego stylu życia zaraził go tata. „Miałem 10 lat, kiedy tata kupił mi pierwsze sztangielki. Kilogramowe. Później dwu- i trzykilogramowe. Jako czternastolatek poszedłem na swój pierwszy trening na siłowni. Wtedy też zacząłem się interesować kulturystyką, a jeszcze bardziej zdrowym stylem życia. Bo trudno było wtedy mówić o fitnessie... Mój tato, judoka, ówczesny mistrz Lublina, prenumerował czasopismo „Sport dla wszystkich”. Miał tego dwie grube teczki”, opowiadał Gaca, w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl.

W kolejnych latach jego największym hobby stała się piłka nożna. Niestety Gaca musiał zrezygnować z treningów, przez poważną kontuzję kolana. Na szczęście, zdrowie pozwalało mężczyźnie kontynuować przygodę z kulturystyką. W latach 90. Konrad Gaca otworzył swój pierwszy klub fitness. Zdobył też kilka tytułów, w tym brązowy medal Pucharu Polski w Kulturystyce &Wellness i Fitness & Wellness 1995. Specjalista żywieniowy trafił też do Księgi rekordów Guinnessa, gdzie wyróżniony został za „największe ramię w Polsce”.

O sukcesach mężczyzny z czasem zaczęły pisać media. To dzięki ówczesnym artykułom, do Gacy zaczęli zgłaszać się pierwsi klienci, a on sam poczuł, że chce pomagam ludziom na znacznie szerszą skalę. Przez sześć lat, mężczyzna przyjmował pacjentów samodzielnie, ale na początku lat 2000. otworzył wraz ze wspólnikiem Marcinem Gołgozą pierwsze centrum odchudzania Gaca Center, na otwarciu którego pojawiło się wiele gwiazd.

Gwiazdy, które trenowały z Konradem Gacą

W kolejnych latach także osoby znane były podopiecznymi Konrada Gacy. Dzięki metodzie odchudzania stworzonej przez trenera, o swoje ciało z niewiarygodnymi efektami swego czasu zadbali: Dominika Gwit, Iwona Guzowska, Dorota Gardias, Mariusz Pudzianowski, Dominika Tajner, Danuta Błażejczyk czy Iwona Pavlović.

Sam Gaca był także prowadzącym program telewizyjny FatKillers- Zabójcy Tłuszczu. Widzowie mogli go też podziwiać w specjalnym paśmie Odchudzanie na śniadanie w TVP2. Poza telewizją, specjalista żywieniowy spełniał się także jako prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością. Przez 15 lat pracy Konrad Gaca zmienił życie ponad 20 tysiącom Polaków, których odchudził swoimi sposobami o kilkaset ton!

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy zachwycają. Przemiany polskich gwiazd, które udały się dzięki pracy z tym wyjątkowym trenerem prezentujemy w galerii. Jesteśmy pewni, że dzieło, które specjalista od odchudzania zostawił po sobie pomoże jeszcze wielu tysiącom Polaków.  

1/5
Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy
Copyright @East News
1/5

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy - Dorota Gardias

2/5
Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy
Copyright @East News
2/5

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy - Iwona Pavlović

3/5
Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy
Copyright @East News
3/5

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy - Dominika Gwit

4/5
Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy
Copyright @East News
4/5

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy - Mariusz Pudzianowski i Iwona Pavlović

5/5
Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy
Copyright @East News
5/5

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.