WSPOMNIENIE

Był nazywany trenerem gwiazd... Komu pomógł Konrad Gaca? Te zdjęcia robią wrażenie!

Przypominamy także, jak wyglądała droga Gacy do sukcesu...

Rafał Kowalski 16 sierpnia 2018 18:59

Przed południem dotarła do nas szokująca wiadomość o nagłej śmierci specjalisty od odchudzania, Konradzie Gacy, któremu tysiące ludzi zawdzięcza uratowanie życia i zdrowia. 42-latek pomagał jednak nie tylko klientom swojego centrum leczenia otyłości, ale i gwiazdom. Kilku rodzimych celebrytów zaufało trenerowi, a efekty ich metamorfoz zachwycały nas wszystkich. Droga na sam szczyt nie była jednak łatwa. Jak wyglądała?

Droga do sukcesu Konrada Gacy

Konrad Gaca pochodził z Lublina i to właśnie tam stawiał pierwsze kroki w sporcie, a dokładniej w kulturystyce. Pasją do prowadzenia zdrowego stylu życia zaraził go tata. „Miałem 10 lat, kiedy tata kupił mi pierwsze sztangielki. Kilogramowe. Później dwu- i trzykilogramowe. Jako czternastolatek poszedłem na swój pierwszy trening na siłowni. Wtedy też zacząłem się interesować kulturystyką, a jeszcze bardziej zdrowym stylem życia. Bo trudno było wtedy mówić o fitnessie... Mój tato, judoka, ówczesny mistrz Lublina, prenumerował czasopismo „Sport dla wszystkich”. Miał tego dwie grube teczki”, opowiadał Gaca, w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl.

W kolejnych latach jego największym hobby stała się piłka nożna. Niestety Gaca musiał zrezygnować z treningów, przez poważną kontuzję kolana. Na szczęście, zdrowie pozwalało mężczyźnie kontynuować przygodę z kulturystyką. W latach 90. Konrad Gaca otworzył swój pierwszy klub fitness. Zdobył też kilka tytułów, w tym brązowy medal Pucharu Polski w Kulturystyce &Wellness i Fitness & Wellness 1995. Specjalista żywieniowy trafił też do Księgi rekordów Guinnessa, gdzie wyróżniony został za „największe ramię w Polsce”.

O sukcesach mężczyzny z czasem zaczęły pisać media. To dzięki ówczesnym artykułom, do Gacy zaczęli zgłaszać się pierwsi klienci, a on sam poczuł, że chce pomagam ludziom na znacznie szerszą skalę. Przez sześć lat, mężczyzna przyjmował pacjentów samodzielnie, ale na początku lat 2000. otworzył wraz ze wspólnikiem Marcinem Gołgozą pierwsze centrum odchudzania Gaca Center, na otwarciu którego pojawiło się wiele gwiazd.

Gwiazdy, które trenowały z Konradem Gacą

W kolejnych latach także osoby znane były podopiecznymi Konrada Gacy. Dzięki metodzie odchudzania stworzonej przez trenera, o swoje ciało z niewiarygodnymi efektami swego czasu zadbali: Dominika Gwit, Iwona Guzowska, Dorota Gardias, Mariusz Pudzianowski, Dominika Tajner, Danuta Błażejczyk czy Iwona Pavlović.

Sam Gaca był także prowadzącym program telewizyjny FatKillers- Zabójcy Tłuszczu. Widzowie mogli go też podziwiać w specjalnym paśmie Odchudzanie na śniadanie w TVP2. Poza telewizją, specjalista żywieniowy spełniał się także jako prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością. Przez 15 lat pracy Konrad Gaca zmienił życie ponad 20 tysiącom Polaków, których odchudził swoimi sposobami o kilkaset ton!

Efekty metamorfoz podopiecznych Konrada Gacy zachwycają. Przemiany polskich gwiazd, które udały się dzięki pracy z tym wyjątkowym trenerem prezentujemy w galerii. Jesteśmy pewni, że dzieło, które specjalista od odchudzania zostawił po sobie pomoże jeszcze wielu tysiącom Polaków.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.