Sabina Zięba 19 grudnia 2017 18:57
1/6
Copyright @East News, Getty Images
1/6

Taylor Swift to młoda, bo dwudziestoparoletnia wokalistka, która od momentu rozpoczęcia kariery zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką. Najnowsze zdjęcia wskazują jednak na to, że artystka przestała stosować drakońskie diety... Co się zmieniło?

Polecamy też: Taylor Swift ma głowę do interesów. Właśnie kupiła drugi dom w Nowym Jorku za 18 milionów dolarów! Dobra inwestycja?

 

Dlaczego Swift przytyła?

Artystka w przeciągu ostatniego roku mniej koncertowała i nie pojawiała się publicznie. Wszystko przez pracę nad nową płytą „Reputation”, która od rozpoczęcia sprzedaży w ciągu godziny została kupiona ponad 800 tysięcy razy oraz decyzję, by poświęcić więcej czasu na rozwijanie swojego nowego związku z brytyjskim aktorem i modelem, Joe Alwynem. Dotychczas wszystkie jej relacje z mężczyznami były dokładnie analizowane przez media, ale obecnie wokalistka postanowiła zadbać o prywatność. Choć ich relacja trwa krótko, bo od maja tego roku, podobno przybrała bardzo poważny obrót. Niektórzy fani śledzący jej ostatni koncert, twierdzą nawet, że Swift... może być w ciąży! Wszystko przez to, że przytyła około 15. kilogramów. Rozważają również możliwość, że po prostu przestała liczyć kalorie, bo jej nowy partner akceptuje ją taką, jaka jest... Zobaczcie, jak się zmieniała w naszej galerii!

2/6
Copyright @East News
2/6

3/6
Copyright @Getty Images
3/6

4/6
Taylor Swift w białym kombinezonie
Copyright @
4/6

5/6
Copyright @East News
5/6

6/6
Copyright @East News
6/6

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!