Sebastian Fabijański, metamorfozy gwiazd
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Sebastian Fabijański na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania…

Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę!

Gabriela Czernecka 10 kwietnia 2018 18:00
Sebastian Fabijański, metamorfozy gwiazd
Fot. East News

Sebastian Fabijański z dnia na dzień stał się ulubionym aktorem młodego pokolenia. Liczba produkcji, w jakich mamy okazję go zobaczyć z roku na rok rośnie, a aktor w każdej kolejnej zdaje się nam pokazywać inne wcielenie aktorskie. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego z młodości. Jak widać nie tylko na ekranie aktor przechodzi metamorfozy!

Metamorfoza Sebastiana Fabijańskiego

Do sieci trafiło właśnie zdjęcie Sebastaiana Fabijańskiego sprzed lat! Choć sam aktor nie ma Instagrama, nie udało mu się uniknąć tego, by jego zdjęcia nie pojawiały się w sieci. W miniony weekend na Instagramie Legii Warszawa pojawiło się zdjęcie informujące, że trybuna prasowa na stadionie warszawskiej Legii zostanie nazwana imieniem Wiesława Gilera, założyciela pisma Nasza Legia.

Z tej okazji na oficjalnym profilu klubu sportowego pojawiło się zdjęcie mężczyzny. U jego boku uśmiechnięty pozuje zaledwie nastoletni.... Sebastian Fabijański! Fani nie mieli problemów z rozpoznaniem aktora. A Wy, poznajecie?  

Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Sebastian Fabijański
Fot. Mat. prasowe
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.