METAMORFOZY GWIAZD

Niegdyś przystojny amant, a dzisiaj...? Russell Crowe jest nie do poznania!

Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę

Konrad Szczęsny 6 lipca 2018 15:44

Jako przystojny odtwórca głównej roli w Gladiatorze podbił serca milionów kobiet na całym świecie. Po przystojnym amancie nie ma już jednak śladu! Russell Crowe przeszedł niewiarygodną metamorfozę: na jego twarzy widać długą, siwą brodę, wydaje się, że przybyło mu nieco kilogramów a do tego trudno nie odnieść wrażenia, że jest zmęczony i wygląda mało atrakcyjnie...

Co się stało z Russellem Crowe? Metamorfoza Gladiatora

54-letni Australijczyk, który dał się poznać jako wielki fan reprezentacji Polski w piłkę nożną, nie przypomina już bożyszcza kobiet i jednego z największych przystojniaków Hollywood. Patrząc na najnowsze zdjęcia Russella Crowe, które zostały wykonane piątego lipca w Universal Studios w stolicy światowego filmu, trudno nie odnieść wrażenia, że jest przemęczony i zaniedbany.

Długa, siwa broda, która od dawna nie była przycinana, przetłuszczone, rzadkie włosy oraz luźne ubrania kojarzą się bardziej z bezdomnym aniżeli aktorem, który ma na koncie Oscara, wiele znakomitych ról i posiada liczne grono fanów.

Co gorsza, nic nie wskazuje również na to, że jest to jedynie charakteryzacja do jednej z ról.

W galerii możesz zobaczyć, jak Russelle Crowe zmieniał się z biegiem lat. Jak oceniasz jego metamorfozę?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!