METAMORFOZY GWIAZD

Schudł 50 kilogramów i... dopadł go efekt jo-jo. Jak dziś wygląda Olaf Lubaszenko?

Zobacz najnowsze zdjęcia aktora

Konrad Szczęsny 6 grudnia 2018 19:01

W 2014 roku przyznał, że jego nadwaga (swego czasu ważył aż 135 kilogramów!) wynika nie tylko z problemów zdrowotnych natury endokrynologicznej, lecz także z ciągłej walki z depresją. „To dwie upiorne siostry bliźniaczki”, mówił wówczas Olaf Lubaszenko. Choć ostatnio wydawało się, że aktor wciąż nie może sobie poradzić z demonami przeszłości, najnowsze zdjęcia temu przeczą. Czy to oznacza, że wrócił do formy?

Olaf Lubaszenko zwalczył nadwagę?

Aktor znany z tak hitowych produkcji, jak Psy czy Krótki film o miłości oraz świetnie wyreżyserowanego przez siebie Sztosu, promował ostatnio w mediach najnowszą produkcję ze swoim udziałem, film Miłość jest wszystkim, w którym wcielił się w postać świętego Mikołaja. Zdjęcia, które obiegły media, nie pozostawiają wątpliwości: Olaf Lubaszenko wrócił do formy i ma się coraz lepiej! 

Olaf Lubaszenko o walce z nadwagą i depresją

W wywiadzie w 2014 r. aktor i reżyser przyznał, że zmaga się z depresją oraz nadwagą.

Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny”, mówił wówczas w Newsweeku.

Na początku co prawda udało mu się schudnąć 20 kilogramów, jednak po jakimś czasie dopadł go efekt jo-jo. Mimo tego nie poddał się i dzięki uporowi oraz samodyscyplinie już w październiku 2015 r. potwierdził, że udało mu się schudnąć 50 kilogramów (powrócił do wagi wynoszącej 85 kg). Wysiłek, który podjął, miał również związek z nową rolą, którą mu zaproponowano: do aktora zwrócili się producenci serialu Belle Epoque. Produkcja nie została zbyt przychylnie przyjęta przez publiczność i krytykę. Cała sytuacja, jak widać, mocno odbiła się na wyglądzie Olafa Lubaszenki.

W galerii możecie zobaczyć, jak aktor zmieniał się z biegiem lat. Trzymamy kciuki, żeby demony przeszłości już nie dawały o sobie znać!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!