Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O TYM JEST GŁOŚNO

Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę

Aktor schudł 80 kilogramów

Olga Figaszewska 18 listopada 2020 12:15
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę! Swego czasu ważył 165 kilogramów! Aktor znany z hitowych produkcji, takich jak Psy czy Krótki film o miłości oraz Sztosu zmagał się z nadwagą. Olaf Lubaszenko podjął walkę o swoje zdrowie i dzięki wytrwałości udało mu się zrzucić 80 kg!

Olaf Lubaszenko: metamorfoza

W jednym z wywiadów z 2014 r. aktor i reżyser przyznał, że zmaga się z depresją oraz nadwagą. Jak podkreślił, są to „dwie siostry bliźniaczki”.

„Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny”, mówił wówczas w „Newsweeku” Olaf Lubaszenko.

Jeszcze pięć lat temu sytuacja była bardzo trudna. Aktor ważył wówczas 165 kg. Olaf Lubaszenko rozważał nawet operację zmniejszenia żołądka.

Olaf Lubaszenko w 2015 roku:

Olaf Lubaszenko, 2015 rok
Fot. TRICOLORS/East News

„Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć”, wyznał wtedy w wywiadzie dla Radia Zet.

Dzięki uporowi i samodyscyplinie udało mu się schudnąć, a także utrzymać wagę. Zamieszczane w sieci zdjęcia tylko potwierdzają, że Olaf Lubaszenko wrócił do formy i czuje się bardzo dobrze! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.