Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O TYM JEST GŁOŚNO

Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę

Aktor schudł 80 kilogramów

Olga Figaszewska 18 listopada 2020 12:15
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę! Swego czasu ważył 165 kilogramów! Aktor znany z hitowych produkcji, takich jak Psy czy Krótki film o miłości oraz Sztosu zmagał się z nadwagą. Olaf Lubaszenko podjął walkę o swoje zdrowie i dzięki wytrwałości udało mu się zrzucić 80 kg!

Olaf Lubaszenko: metamorfoza

W jednym z wywiadów z 2014 r. aktor i reżyser przyznał, że zmaga się z depresją oraz nadwagą. Jak podkreślił, są to „dwie siostry bliźniaczki”.

„Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny”, mówił wówczas w „Newsweeku” Olaf Lubaszenko.

Jeszcze pięć lat temu sytuacja była bardzo trudna. Aktor ważył wówczas 165 kg. Olaf Lubaszenko rozważał nawet operację zmniejszenia żołądka.

Olaf Lubaszenko w 2015 roku:

Olaf Lubaszenko, 2015 rok
Fot. TRICOLORS/East News

„Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć”, wyznał wtedy w wywiadzie dla Radia Zet.

Dzięki uporowi i samodyscyplinie udało mu się schudnąć, a także utrzymać wagę. Zamieszczane w sieci zdjęcia tylko potwierdzają, że Olaf Lubaszenko wrócił do formy i czuje się bardzo dobrze! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.