O TYM SIĘ MÓWI!

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wyglądają jej relacje z synem?

Olga Figaszewska 4 kwietnia 2018 10:45

Traumatyczne dzieciństwo, samobójstwo ojca, alkoholizm matki... Michałowi Wiśniewskiemu trudno było odciąć się od przeszłości. Przez wiele lat nie miał kontaktu ze swoją rodziną.  Dopiero od niedawna wraz z mamą pracują nad tym, by odbudować swoją skomplikowaną relację. Wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze. W jednym z ostatnich wywiadów Grażyna Wiśniewska wyznała, że pokonała nałóg i w końcu odnowiła kontakt z synem. Kobieta zmieniła się nie do poznania. Mama Michała Wiśniewskiego przeszła niezwykłą metamorfozę! Gwiazdor podzielił się z fanami fotografią, która wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów!

Metamorfoza mamy Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska na wiele lat utraciła kontakt z synem. Nałóg odcisnął piętno na jej psychice. Syn już dawno wybaczył mamie. Podkreśla, że wyznaje jedną zasadę - można wszystko zapomnieć,  za to niczego nie należy długo rozpamiętywać. 

„Nie piję już 14 lat. Jestem z siebie bardzo dumna i nawet mi to ciężko nie przychodziło, chociaż miałam styczność z alkoholem, bo u Michała zawsze tego było dużo jak goście przychodzili, ale wiedziałam, że nie wolno. Wiedziałam, że jak to zrobię, to z Michałem pożegnam się”, zdradziła w poruszającym wywiadzie z Małgorzatą Ohme.

„Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy”, dodała mama Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem mamy. Pani Grażyna przeszła zjawiskową metamorfozę! Nowa fryzura, makijaż i... uśmiech. „Wiele w życiu przeszła, to jest wspaniałe, że teraz jest taka szczęśliwa”, „Michal mozesz byc dumny!”, „Cudownie widziec Twoja mame w tak wspanialej formie! Love is so powerful 💕”, czytamy.

Jak pani Grażyna zmieniała się na przestrzeni lat? Zapraszamy do galerii! 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!