Jak dziś wyglądają jej relacje z synem?

Olga Figaszewska 4 kwietnia 2018 10:45

Traumatyczne dzieciństwo, samobójstwo ojca, alkoholizm matki... Michałowi Wiśniewskiemu trudno było odciąć się od przeszłości. Przez wiele lat nie miał kontaktu ze swoją rodziną.  Dopiero od niedawna wraz z mamą pracują nad tym, by odbudować swoją skomplikowaną relację. Wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze. W jednym z ostatnich wywiadów Grażyna Wiśniewska wyznała, że pokonała nałóg i w końcu odnowiła kontakt z synem. Kobieta zmieniła się nie do poznania. Mama Michała Wiśniewskiego przeszła niezwykłą metamorfozę! Gwiazdor podzielił się z fanami fotografią, która wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów!

Metamorfoza mamy Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska na wiele lat utraciła kontakt z synem. Nałóg odcisnął piętno na jej psychice. Syn już dawno wybaczył mamie. Podkreśla, że wyznaje jedną zasadę - można wszystko zapomnieć,  za to niczego nie należy długo rozpamiętywać. 

„Nie piję już 14 lat. Jestem z siebie bardzo dumna i nawet mi to ciężko nie przychodziło, chociaż miałam styczność z alkoholem, bo u Michała zawsze tego było dużo jak goście przychodzili, ale wiedziałam, że nie wolno. Wiedziałam, że jak to zrobię, to z Michałem pożegnam się”, zdradziła w poruszającym wywiadzie z Małgorzatą Ohme.

„Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy”, dodała mama Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem mamy. Pani Grażyna przeszła zjawiskową metamorfozę! Nowa fryzura, makijaż i... uśmiech. „Wiele w życiu przeszła, to jest wspaniałe, że teraz jest taka szczęśliwa”, „Michal mozesz byc dumny!”, „Cudownie widziec Twoja mame w tak wspanialej formie! Love is so powerful 💕”, czytamy.

Jak pani Grażyna zmieniała się na przestrzeni lat? Zapraszamy do galerii! 

1/4
Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie
Copyright @East News
1/4

Grażyna Wiśniewska, 5 maja 2004

2/4
Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie
Copyright @East News
2/4

Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego z synem i Mandaryną w czerwcu 2005 roku

3/4
Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie
Copyright @Screeen, Youtube, Plejada
3/4

Grażyna Wiśniewska podczas wywiadu z Małgorzatą Ohme, 2018 rok

4/4
Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę!
Copyright @Instagram
4/4

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze i makijażu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.