O TYM SIĘ MÓWI!

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wyglądają jej relacje z synem?

Olga Figaszewska 4 kwietnia 2018 10:45

Traumatyczne dzieciństwo, samobójstwo ojca, alkoholizm matki... Michałowi Wiśniewskiemu trudno było odciąć się od przeszłości. Przez wiele lat nie miał kontaktu ze swoją rodziną.  Dopiero od niedawna wraz z mamą pracują nad tym, by odbudować swoją skomplikowaną relację. Wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze. W jednym z ostatnich wywiadów Grażyna Wiśniewska wyznała, że pokonała nałóg i w końcu odnowiła kontakt z synem. Kobieta zmieniła się nie do poznania. Mama Michała Wiśniewskiego przeszła niezwykłą metamorfozę! Gwiazdor podzielił się z fanami fotografią, która wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów!

Metamorfoza mamy Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska na wiele lat utraciła kontakt z synem. Nałóg odcisnął piętno na jej psychice. Syn już dawno wybaczył mamie. Podkreśla, że wyznaje jedną zasadę - można wszystko zapomnieć,  za to niczego nie należy długo rozpamiętywać. 

„Nie piję już 14 lat. Jestem z siebie bardzo dumna i nawet mi to ciężko nie przychodziło, chociaż miałam styczność z alkoholem, bo u Michała zawsze tego było dużo jak goście przychodzili, ale wiedziałam, że nie wolno. Wiedziałam, że jak to zrobię, to z Michałem pożegnam się”, zdradziła w poruszającym wywiadzie z Małgorzatą Ohme.

„Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy”, dodała mama Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem mamy. Pani Grażyna przeszła zjawiskową metamorfozę! Nowa fryzura, makijaż i... uśmiech. „Wiele w życiu przeszła, to jest wspaniałe, że teraz jest taka szczęśliwa”, „Michal mozesz byc dumny!”, „Cudownie widziec Twoja mame w tak wspanialej formie! Love is so powerful 💕”, czytamy.

Jak pani Grażyna zmieniała się na przestrzeni lat? Zapraszamy do galerii! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.