Weronika Kostyra 18 kwietnia 2017 20:15
1/9
Małgorzata Socha metamorfoza
Copyright @East News/Zuza Krajewska / LAF AM
1/9

Odkąd Małgorzata Socha zadebiutowała jako aktorka, przeszła bardzo dużą przemianę. Jak sama o sobie mówiła, przez długi czas była „typem pączka”. Włożyła dużo wysiłku w to, by osiągnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę. Zmieniła także styl ubierania i teraz jest prawdziwą ikoną stylu, która ubiera się u najlepszych projektantów. Prywatnie przyjaźni się m.in. z Łukaszem Jemiołem.

 

Metamorfoza Małgorzaty Sochy

 

Sekretem przemiany pięknej aktorki, która jest mamą dwóch córek, jest zdrowa dieta i ruch, a konkretnie bieganie, które jest jej ulubioną dyscypliną. Co sama sądzi na temat swojego świetnego wyglądu?

 

Małgorzata Socha: Jeśli ktoś zostaje aktorem i myśli, że będzie zawsze piękny, to nie powinien w ogóle do tego zawodu podchodzić. Wszystko tu jest jakąś kreacją. O to chodzi w naszym zawodzie. Zgolić włosy, przytyć, schudnąć dla roli – to są wyzwania, które aktorzy uwielbiają podejmować i one są przeważnie nagradzane, bo Hollywood lubi takie tematy. Trzeba mieć dystans do siebie. A określenie „piękna kobieta” jest względne. Dla każdego co innego jest piękne. Ja nigdy siebie w ten sposób nie widziałam. Mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać.

 

Mimo to w 2012 roku Małgorzata Socha zdobyła tytuł VIVA! Najpiękniejsza. Aktorka nie jest jednak próżna i wyznała, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Właśnie dlatego wzorem do naśladowania jest dla niej Sophia Loren:

 

Małgorzata Socha: Jest boska. To jest prawdziwa gwiazda. Dla mnie ideał. Żyje w absolutnej zgodzie ze sobą, jej życie prywatne jest stabilne, przez wiele lat była związana z tym samym mężczyzną, aż do jego śmierci. Pokazuje to, że w tym świecie można budować stałe relacje, a jednocześnie być kobietą, która budzi wiele emocji.

 

Zobaczcie jak zmieniała się na przestrzeni lat!

 

Zobacz także: Co olśniewa bardziej: Małgorzata Socha czy biżuteria, którą nosi? Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji!

8/9
Małgorzata Socha, "Viva!" grudzień 2015
Copyright @Marcin Tyszka / Warsaw Creatives
8/9

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.