Karolina Szostak, okładki, VIVA! lipiec 2016, VIVA! luty 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Niecały rok, a jaka różnica! Okładki VIVY! pokazują spektakularną przemianę Karoliny Szostak

Sabina Zięba 22 lutego 2017 18:45
Karolina Szostak, okładki, VIVA! lipiec 2016, VIVA! luty 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Marlena Bielinska/MOVE

W czerwcu zeszłego roku Karolina Szostak zadebiutowała na okładce VIVY!. Mimo, że każdy już wtedy widział niezwykłą metamorfozę jaką przeszła dziennikarka, to porównując ubiegłoroczną sesję z obecną,  nie mogąc wyjść z podziwu, dostrzegamy spektakularną różnicę .

 

Karolina Szostak
Fot. Marlena Bielinska/Move

Karolina Szostak na okładce Vivy! w czerwcu 2016 roku

 

Przypomnijmy, że przemiana dziennikarki zaczęła się udziałem w show Polsatu „Taniec z gwiazdami” w 2014 roku. Dzięki wyczerpującym treningom Karolina Szostak schudła wtedy wiele kilogramów. W ubiegłorocznym wywiadzie z Piotrem Najsztubem na pytanie czy jest zadowolona z tego co widzi w lustrze, odpowiadała: „Czasami bardziej, czasami mniej. Teraz jestem bardziej zadowolona, ponieważ moja waga zaczęła spadać. Zresztą już się nawet nie ważę zbyt często, bo dla mnie ważniejsze jest, czy się zmieszczę w ulubione spodnie, sukienkę. I przeszłam na dietę tysiąc kalorii, codziennie dostaję pudełka do domu…” Wtedy to rozpoczęła swoją metamorfozę dzięki „postowi”, czyli diecie Ewy Dąbrowskiej, polegającej na jedzeniu wyłącznie odpowiednich owoców i warzyw przez okres od czterech do sześciu tygodni.

 

Polecamy też: Dlaczego nie szuka faceta? O czym Karolina Szostak opowiedziała VIVIE!?

 

Mimo tego, że nigdy nie wstydziła się swojego ciała i dobrze czuła się sama ze sobą to zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku. Choć na początku nie było łatwo. W najnowszym wywiadzie powiedziała: "Kiedy zaczęłam post w ubiegłym roku, to drugiego dnia zadzwoniłam do Kaśki [dziewczyny prowadzącej firmę cateringową] i mówię "Nie wytrzymam". A ona: "Wytrzymaj tylko dwa tygodnie". Przetrwałam te dwa tygodnie, a Kasia mówi: "Jeszcze tydzień, bo dopiero po dwóch tygodniach organizm się przyzwyczaja". Co tydzień byłam ważona i mierzona. Wchodziłam na wagę z zamkniętymi oczami i mówiłam: "Ważcie i mierzcie, ale nie mówcie, co tam widzicie". Po trzech tygodniach miałam w udach osiem centymetrów mniej! Powiedziałam: "Dobra. Idę dalej". Jak widzisz, że coś działa, to trudno o lepszą motywację".

 

Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak na okładce najnowszej VIVY!

 

Teraz dziennikarka planuje wydanie książki "Moja spektakularna metamorfoza", w której opowie kobietom jak osiągnąć szczupłą sylwetkę, a także w jaki sposób dobrać ubrania, które ukryją niedoskonałości.

 

Nowa VIVA! z wywiadem z Karoliną Szostak o jej niesamowitej przemianie w kioskach już od 23 lutego!

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.