Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Koniec z mocnym makijażem i wyzywającymi ubraniami. Metamorfoza Dody robi wrażenie

Wokalistka pokazała swoje nowe oblicze

Gabriela Czernecka 3 grudnia 2018 07:45
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Występ Dody w The Voice of Poland, gdzie zaprezentowała swój najnowszy utwór Nie wolno płakać,  tylko potwierdził to, co zaobserwowali jej fani w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Doda przeszła spektakularną metamorfozę. Wzięła ślub z Emilem Stępniem, zapowiedziała, że rozważa zniknięcie z show-biznesu. Przeszła nie tylko duchową, ale i wizualną przemianę. Koniec z mocnym makijażem i wyzywającymi ubraniami. Właśnie zaprezentowała swój nowy singiel i nikt nie ma wątpliwości, że pewna era dobiegła końca.

Doda powraca w wielkim stylu!

Nowy wizerunek Dody zachwycił internautów. To, jak zaprezentowała się w programie The Voice of Poland pokazuje, że w jej życiu przyszedł czas wielkich zmian. Ten rok z pewnością był dla niej przełomowy. Artystka wzięła ślub z ukochanym, Emilem Stępniem. Częściej zaczęła stawiać na naturalność. Zniknęły kuse spódniczki i bluzeczki eksponujące jej wydatny biust. Zastąpiły je eleganckie stylizacje, ale wciąż podkreślające charakter gwiazdy. 

Niestety, w ciągu ostatnich miesięcy spotkała ją również ogromna tragedia. Dodzie zmarła babcia, która zawsze była jej ogromnym wsparciem. To doświadczenie mocno wstrząsnęło gwiazdą, która na jakiś czas usunęła się w cień. Teraz powraca w wielkim stylu, co zaprezentowała w finałowym odcinku The Voice of Poland. Doda premierowo zaśpiewała swój nowy utwór Nie wolno płakać. Piosenka to swoisty hymn dla babci, której pamięci Doda poświęciła całą płytę. 

Wykonanie utworu było wyjątkowo wzruszające, ale nie dało się nie zauważyć także metamorfozy wizualnej Dody. Gwiazda zaprezentowała się w białym kombinezonie z trenem oraz nietypowym dekoltem podkreślającym jej walory. Do stylizacji dobrała ogromną bransoletę i sporych rozmiarów kolczyki. Całość dopełniła delikatnym makijażem. Musimy przyznać, że wyglądała naprawdę fenomenalnie. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami!  

Doda, stylizacja Dody
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Doda, stylizacja Dody
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?