Co się dzieje z artystką?

Konrad Szczęsny 24 stycznia 2019 20:53

W stolicy Francji trwa właśnie Paris Fashion Week, który przyciągnął gwiazdy, celebrytów i znawców mody z całego świata. Pojawiła się na nim również Celine Dion, której wizerunkowa metamorfoza w minionym roku zaskoczyła jej fanów oraz media. Okazuje się, że kanadyjska aktorka pilnie śledzi trendy i wie, co w modowym świecie piszczy. Jednak to, co najbardziej zwróciło uwagę wielbicieli talentu piosenkarki na najnowszych zdjęcia, to jej niepokojąc wygląd. Wokalistka wydaje się wychudzona.

Celine Dion drastycznie schudła? Zdjęcia artystki z Paris Fashion Week

Dieta, stres a może zbyt intensywny tryb życia? Na najnowszych fotografiach Celine Dion wydaje się znacznie szczuplejsza niż dotychczas. Artystka zawsze uchodziła za osobę z dosyć dużą niedowagą (przy 171 centymetrach wzrostu waży zaledwie 53 kilogramy, podczas gdy prawidłowa waga w przypadku takich wymiarów to 61), jednak zdjęcia, które wykonano w trackie paryskiego fashion weeku mocno zaniepokoiły jej fanów oraz media.

Diwa na pokaz RVDK Ronalda Van Der Kempa wybrała marynarkę z głębokim wycięciem, co mocno wyeksponowało jej szczupłą sylwetkę, szczególnie klatkę piersiową. Co więcej wydaje się, że zarówno makijaż, jak i fryzura jedynie ten efekt pogłębiały, podobnie jak sporych rozmiarów złota obroża/łańcuch na szyi. Co jest przyczyną mało atrakcyjnego wyglądu artystki?

Metamorfoza Celine Dion: restrykcyjna dieta i nadmiar obowiązków?

Według zagranicznych mediów, odkąd Celine Dion wróciła do pracy po półrocznej przerwie, którą zrobiła sobie po śmierci męża oraz brata w styczniu 2016 roku, prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Jest przepracowana, ma na barkach wiele obowiązków, co więcej jest na diecie oraz regularnie ćwiczy na siłowni. Czy wpływ na to ma związek z 33-letnim Pepe Munozą, z którym widywana jest od lipca 2017 roku? Parę dzieli 17 lat, jednak wydaje się, że nowa miłość znacząco wpłynęła na zmianę wizerunku diwy zarówno w kwestii modowych wyborów, jak i sylwetki...

Jej najnowsze zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. Faktycznie wygląda aż tak źle?  

1/5
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Tak Celine Dion prezentowała się na pokazie RVDK Ronalda Van Der Kempa w ramach Paris Fashion Week 23 stycznia 2019 roku.

2/5
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Copyright @SplashNews.com/East News
2/5

Celine Dion wybrała na pokaz RVDK Ronalda Van Der Kempa marynarkę z głębokim wycięciem, która eksponowała jej szczupłą sylwetkę.

3/5
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Fani Celine Dion są mocno zaniepokojeni jej zdjęciami ze stolicy Francji i twierdzą, że artystka wygląda na wychudzoną.

4/5
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Copyright @P LE FLOCH/SIPA/SIPA/East News
4/5

Mało atrakcyjny wygląd Celine Dion to podobno kwestia diety, ćwiczeń oraz nadmiaru obowiązków...

5/5
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Copyright @SplashNews.com/East News
5/5

Tak natomiast Celine Dion prezentowała się na innym pokazie tego samego dnia w ramach Paris Fashion Week. Ta stylizacja maskuje jednak szczupłą sylwetkę diwy.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.