O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion niepokojąco schudła?! Nowe zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły jej fanów

Co się dzieje z artystką?

Konrad Szczęsny 24 stycznia 2019 20:53

W stolicy Francji trwa właśnie Paris Fashion Week, który przyciągnął gwiazdy, celebrytów i znawców mody z całego świata. Pojawiła się na nim również Celine Dion, której wizerunkowa metamorfoza w minionym roku zaskoczyła jej fanów oraz media. Okazuje się, że kanadyjska aktorka pilnie śledzi trendy i wie, co w modowym świecie piszczy. Jednak to, co najbardziej zwróciło uwagę wielbicieli talentu piosenkarki na najnowszych zdjęcia, to jej niepokojąc wygląd. Wokalistka wydaje się wychudzona.

Celine Dion drastycznie schudła? Zdjęcia artystki z Paris Fashion Week

Dieta, stres a może zbyt intensywny tryb życia? Na najnowszych fotografiach Celine Dion wydaje się znacznie szczuplejsza niż dotychczas. Artystka zawsze uchodziła za osobę z dosyć dużą niedowagą (przy 171 centymetrach wzrostu waży zaledwie 53 kilogramy, podczas gdy prawidłowa waga w przypadku takich wymiarów to 61), jednak zdjęcia, które wykonano w trackie paryskiego fashion weeku mocno zaniepokoiły jej fanów oraz media.

Diwa na pokaz RVDK Ronalda Van Der Kempa wybrała marynarkę z głębokim wycięciem, co mocno wyeksponowało jej szczupłą sylwetkę, szczególnie klatkę piersiową. Co więcej wydaje się, że zarówno makijaż, jak i fryzura jedynie ten efekt pogłębiały, podobnie jak sporych rozmiarów złota obroża/łańcuch na szyi. Co jest przyczyną mało atrakcyjnego wyglądu artystki?

Metamorfoza Celine Dion: restrykcyjna dieta i nadmiar obowiązków?

Według zagranicznych mediów, odkąd Celine Dion wróciła do pracy po półrocznej przerwie, którą zrobiła sobie po śmierci męża oraz brata w styczniu 2016 roku, prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Jest przepracowana, ma na barkach wiele obowiązków, co więcej jest na diecie oraz regularnie ćwiczy na siłowni. Czy wpływ na to ma związek z 33-letnim Pepe Munozą, z którym widywana jest od lipca 2017 roku? Parę dzieli 17 lat, jednak wydaje się, że nowa miłość znacząco wpłynęła na zmianę wizerunku diwy zarówno w kwestii modowych wyborów, jak i sylwetki...

Jej najnowsze zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. Faktycznie wygląda aż tak źle?  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.