Sabina Zięba 3 kwietnia 2017 06:00
1/7
Beta Kozidrak, metamorfoza Beaty Kozidrak, Kozidrak nowa fryzura, fryzury Beaty Kozidrak
Copyright @East News/Michał Pańszczyk
1/7

Beata Kozidrak króluje na polskiej scenie muzycznej już prawie 40 lat. Początkowo, dysponująca czterooktawowym głosem wokalistka, śpiewała w chórze szkolnym. Następnie w 1978 roku z bratem i dwójką znajomych (w tym ze swoim byłym mężem, Andrzejem Pietrasem) stworzyła zespół Bajm. Po poszerzaniu składu zespół zadebiutował na festiwalu w Opolu i zaczął zdobywać ogólnopolską popularność. Takie hity, jak „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Szklanka wody” czy „Myśli i słowa”, bądź piosenkę do filmu „W Pustyni i w puszczy” - „Rzeka marzeń”, zna cała Polska. Sukces odniosła koncertując z zespołem, ale także jako solowa wokalistka. Obecnie promuje swoją najnowszą płytę „B3”. W naszej galerii możecie porównać, jak wokalistka wyglądała we wszystkich etapach swojej kariery, a także zobaczyć jej najnowszą spektakularną metamorfozę.

Polecamy też: „Nam kobietom odbiera się możliwość przeżycia szczęścia z młodszym mężczyzną’’. Mocne wyznanie Beaty Kozidrak

2/7
Copyright @East News, Miroslaw Stepniak/FOTONOVA
2/7

Beata Kozidrak podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1985 roku.

Polecamy też: Nowy dom, nowa praca, nowy mężczyzna? Beata Kozidrak w VIVIE! rozprawia się z plotkami OKŁADKA

3/7
Copyright @East News
3/7
5/7
Copyright @East News
5/7

Beata Kozidrak w Pałacu Kultury i Nauki na rozdaniu Polskich Nagród Muzycznych i Kulturalnych - Złote Dzioby Radia Wawa, w 2006 roku.

Polecamy też: Beata Kozidrak: „My­ślę, że każ­dy ma ta­kie ży­cie, na ja­kie so­bie za­słu­żył”. A jak ona żyje?

6/7
Copyright @East News
6/7
7/7
Copyright @Facebook Beata Kozidrak
7/7

Beata Kozidrak zamieściła na swych publicznych profilach na Facebooku i Instagramie fotografie 1 kwietnia 2017 roku, na których prezentuje się w różowych włosach. Oczywiście wszystko okazało się Prima Aprilisowym żartem, ale wokalistka przyznała: "To zdjęcie to efekt mojej kreatywnej i zwariowanej pracy z Michałem Pańszczykiem autorem większości moich zdjęć od czasu trasy BiNGO TOUR. To właśnie wtedy robiąc ten eksperyment postanowiliśmy, że kolorem B3 będzie... FUKSJA".

Polecamy też: Beata Kozidrak wróci do Andrzeja Pietrasa? „Zależy na tym córkom pary, umówiły ich na randkę”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.