URODZINY GWIAZD

Anna Mucha kończy dziś 38 lat! Zobacz jej spektakularną metamorfozę!

Tak aktorka zmieniała się na przestrzeni lat

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2018 14:20

Pamiętamy ją z roli Magdy w kultowym serialu M jak miłośćAnna Mucha jest uważana za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Dziś aktorka kończy dziś 38 lat!

Metamorfoza Anny Muchy

Anna Mucha doskonale wie, jak stworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Prywatnie wraz z Marcelem Sorą tworzy szczęśliwy związek. Razem wychowują dwójkę dzieci: Stefanię i Teodora. Obecnie koncentruje się obecnie na pracy w teatrze oraz na wychowywaniu dzieci. Już jako dziesięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu, Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Przede wszystkim, aktorka zmieniła styl, osiągnęła doskonałą sylwetkę dzięki systematycznym treningom i określonej diecie.

W jednym z wywiadów VIVY!, tak mówiła o tym, jak postrzega swoje ciało: „Moje ciało to jest moje narzędzie pracy. O czym miałam okazję się przekonać – narzędzie, które można w bardzo przyjemny sposób wykorzystywać publicznie. Dzięki niemu odnoszę sukces. Natomiast kiedy świecę własną pupą, to na własną odpowiedzialność. W momencie, kiedy bym się zdecydowała na handlowanie swoją lub czyjąś prywatnością, to już by nie było świecenie własną pupą, ale zarabianie w sposób ujmujący godności. To za dużo”.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Anna Mucha zmieniała się na przestrzeni lat. Przeszła spektakularną metamorfozę?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.