URODZINY GWIAZD

Anna Mucha kończy dziś 38 lat! Zobacz jej spektakularną metamorfozę!

Tak aktorka zmieniała się na przestrzeni lat

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2018 14:20

Pamiętamy ją z roli Magdy w kultowym serialu M jak miłośćAnna Mucha jest uważana za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Dziś aktorka kończy dziś 38 lat!

Metamorfoza Anny Muchy

Anna Mucha doskonale wie, jak stworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Prywatnie wraz z Marcelem Sorą tworzy szczęśliwy związek. Razem wychowują dwójkę dzieci: Stefanię i Teodora. Obecnie koncentruje się obecnie na pracy w teatrze oraz na wychowywaniu dzieci. Już jako dziesięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu, Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Przede wszystkim, aktorka zmieniła styl, osiągnęła doskonałą sylwetkę dzięki systematycznym treningom i określonej diecie.

W jednym z wywiadów VIVY!, tak mówiła o tym, jak postrzega swoje ciało: „Moje ciało to jest moje narzędzie pracy. O czym miałam okazję się przekonać – narzędzie, które można w bardzo przyjemny sposób wykorzystywać publicznie. Dzięki niemu odnoszę sukces. Natomiast kiedy świecę własną pupą, to na własną odpowiedzialność. W momencie, kiedy bym się zdecydowała na handlowanie swoją lub czyjąś prywatnością, to już by nie było świecenie własną pupą, ale zarabianie w sposób ujmujący godności. To za dużo”.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Anna Mucha zmieniała się na przestrzeni lat. Przeszła spektakularną metamorfozę?  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.