URODZINY GWIAZD

Anna Mucha kończy dziś 38 lat! Zobacz jej spektakularną metamorfozę!

Tak aktorka zmieniała się na przestrzeni lat

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2018 14:20

Pamiętamy ją z roli Magdy w kultowym serialu M jak miłośćAnna Mucha jest uważana za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Dziś aktorka kończy dziś 38 lat!

Metamorfoza Anny Muchy

Anna Mucha doskonale wie, jak stworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Prywatnie wraz z Marcelem Sorą tworzy szczęśliwy związek. Razem wychowują dwójkę dzieci: Stefanię i Teodora. Obecnie koncentruje się obecnie na pracy w teatrze oraz na wychowywaniu dzieci. Już jako dziesięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu, Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Przede wszystkim, aktorka zmieniła styl, osiągnęła doskonałą sylwetkę dzięki systematycznym treningom i określonej diecie.

W jednym z wywiadów VIVY!, tak mówiła o tym, jak postrzega swoje ciało: „Moje ciało to jest moje narzędzie pracy. O czym miałam okazję się przekonać – narzędzie, które można w bardzo przyjemny sposób wykorzystywać publicznie. Dzięki niemu odnoszę sukces. Natomiast kiedy świecę własną pupą, to na własną odpowiedzialność. W momencie, kiedy bym się zdecydowała na handlowanie swoją lub czyjąś prywatnością, to już by nie było świecenie własną pupą, ale zarabianie w sposób ujmujący godności. To za dużo”.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Anna Mucha zmieniała się na przestrzeni lat. Przeszła spektakularną metamorfozę?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?