Ola Żuraw, Aleksandra Żuraw, Plan programu Top Model, 2014
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Ola Żuraw spektakularnie zrzuciła wagę po porodzie!

Uczestniczka Top Model ważyła w ciąży 112 kilogramów

Sabina Zięba 8 kwietnia 2020 08:00
Ola Żuraw, Aleksandra Żuraw, Plan programu Top Model, 2014
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Aleksandra Żuraw zdobyła popularność w 2014 roku, kiedy brała udział w czwartej edycji Top Model. Choć nie wygrała programu, jej kariera modelki od tamtej pory prężnie się rozwinęła. Fotogeniczna brunetka założyła również kanał na YouTube, w którym inspiruje widzów wymyślnymi stylizacjami, a także dzieli się historiami z prywatnego życia. Teraz postanowiła opowiedzieć o swojej metamorfozie. Modelka spektakularnie straciła na wadze!

Ola Żuraw - waga w ciąży

Po zakończeniu programu Top Model, drzwi do kariery Aleksandry Żuraw stanęły przed nią otworem. Dziewczyna co rusz nawiązywała współpracę z nowymi reklamodawcami, a liczba obserwujących na jej Instagramie rosła w błyskawicznym tempie. W 2018 roku Ola niespodziewanie zaszła w ciążę i w grudniu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Apolonię. Okazuje się, że dopiero teraz doszła do formy sprzed porodu.

Na Instagramie Aleksandra podzieliła się zaskakującą historią. Będąc w ciąży nie żałowała sobie rozmaitych przekąsek, przez co bardzo przytyła. Wspomina: „112 kg w dniu porodu, pamiętam jak prosiłam położną by nie informowała mnie ile pokazała waga... tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie”.

Przez te wydarzenia modelka wpadła w dołek i przeżywała kryzys, zaczęła więc uczęszczać na terapię, która niezwykle jej pomogła: „Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało”.

Swój wpis Żuraw zakończyła optymistycznie, wyznając, że mimo wielu przejść, w końcu akceptuje swoją figurę: „Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja, i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia. Dzielę się z Wami swoją przemianą bo jestem z siebie dumna”. Pokazała również zdjęcie prezentujące jej niezwykle zgrabną sylwetkę. Po zbędnych kilogramach nie ma ani śladu!

Wiedzieliście, że borykała się z takim problemem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.