Sabina Zięba 5 czerwca 2017 06:00
1/8
Copyright @East News
1/8

Agnieszka Włodarczyk to znana polska aktorka urodzona 13 grudnia 1980 roku. Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat, biorąc udział w musicalu "Metro" w teatrze Studio Buffo. Już dwa lata później została obsadzona w tytułowej roli w filmie "Sara", gdzie pracowała u boku Bogusława Lindy. Równocześnie zaczęła grać w kultowym już serialu "13 posterunek". W wywiadzie dla "Kuriera TV" przyznała: "Aktorką zostałam przez przypadek, a tak naprawdę od zawsze chciałam być piosenkarką, bo śpiewanie sprawia mi wielką przyjemność. Mimo stresu, który towarzyszy każdemu występowi".

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

W ciągu następnych lat widzieliśmy ją m. in. w "Plebanii", "Pierwszej miłości", "Poranku kojota" czy "E=mc²". W międzyczasie wzięła udział w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", w programie rozrywkowym "Gwiazdy tańczą na lodzie", a także w 2007 roku w "Jak oni śpiewają", gdzie w finale pokonała Nataszę Urbańską, wygrywając kontrakt na nagranie własnej płyty. Ten pierwszy album studyjny, zatytułowany "Nie dla oka...", został wydany w tym samym roku. Choć zebrał mieszane recenzje i tak uzyskał status złotej płyty. Pięć lat później wydała kolejny krążek, tym razem z kolędami. Następnie widzieliśmy ją w filmie "Kac Wawa" i programie "Twoja twarz brzmi znajomo".  W 2014 roku odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W zeszłym roku szerszej publiczności dała się poznać w "Azja Express", gdzie wraz ze swoją przyjaciółką, Marią Konarowską, dotarły aż do finału. Artystka zyskała sympatię widzów, a także zdobyła tytuł najpopularniejszej polskiej aktorki w Internecie. Ostatnio zdobyła nagrodę w plebiscycie Gwiazdy Plejady 2017 w kategorii "Metamorfoza roku".

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk najpopularniejszą polską aktorką w Internecie! To zasługa „Azja Express”?

W przeciągu swojej kariery związana była m. in. z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, Jakubem Sićko, a także aktorem Mikołajem Krawczykiem, z którym rozstała się w zeszłym roku. Rzadko bywa na wszelakich imprezach. W Tele Tygodniu wyznała: "Wyrosłam już z bankietów. Owszem, lubię czasem sobie potańczyć, ale ten sztuczny światek blichtru znudził mnie, i to bardzo". Agnieszka Włodarczyk znana jest również ze swojej działalności charytatywnej, a także ogromnego serca dla zwierząt. Zaangażowana jest w walkę o wprowadzenie poprawek do Ustawy o ochronie zwierząt, a także prowadzi dla nich dom tymczasowy. Z tego powodu otrzymała m. in. nagrodę TOP for DOG 2014 w kategorii Osobowość roku oraz nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności. W 2015 aktorka wzięła także udział w programie "Przygarnij mnie", w którym adoptowała ze schroniska Tośkę. Chętnie chwali się zdjęciami z suczką w mediach społecznościowych.

W naszej galerii możecie prześledzić niesamowitą metamorfozę aktorki. W którym wydaniu wygląda najlepiej?

2/8
Copyright @East News
2/8

Agnieszka Włodarczyk w 1997 roku z Maciejem Ślesickim, reżyserem filmu "Sara", od którego rozpoczęła swoją karierę aktorską.

Polecamy też: Najnowszy trend wśród gwiazd! Czy też odważysz się na czerwień?

3/8
Copyright @East News
3/8
4/8
Copyright @East News
4/8

Agnieszka Włodarczyk w 2004 roku.

Polecamy też: Kozidrak, Lewandowski, Janda... W co inwestują polskie gwiazdy? Sprawdź!

5/8
Copyright @East News
5/8
6/8
Copyright @East News
6/8
7/8
Copyright @East News
7/8
8/8
Copyright @East News
8/8

Agnieszka Włodarczyk niedawno na Wielkiej Gali Plejady 2017.

Polecamy też: Wasz wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami? Zobacz nasze propozycje ślubnych obrączek!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.