Zobacz, jak zmieniała się z biegiem czasu

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2019 18:01

Adele osiągnęła globalny sukces nie tylko dzięki poruszającym piosenkom o nieszczęśliwej miłości, lecz także – jak podkreślają eksperci z branży muzycznej – dzięki wizerunkowi dziewczyny z sąsiedztwa. Nigdy nie unikała wulgaryzmów, w trakcie koncertów chętnie opowiadała sprośne kawały i na początku kariery nie przejmowała się ani tym, jak wygląda, ani tym, co na siebie zakłada.

Metamorfoza Adele – dieta sirtfood

Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy jej płyta „21” pobiła wszelkie możliwe rekordy sprzedaży. Wtedy fani, media i eksperci zaobserwowali, że Adele zaczęła bardziej dbać o swój wizerunek, wybierając stylizacje, które ukrywały wady jej sylwetki, a podkreślały atuty oraz pojawiała się na oficjalnych galach w starannie wykonanym makijażu, aż wreszcie... schudła!

Dwa lata temu pisaliśmy o tym, że receptą na sukces w jej przypadku okazała się tzw. dieta sirtfood. Polega ona na spożywaniu produktów i napojów, które zawierają polifenole, czyli naturalne przeciwutleniacze (antyoksydanty). Zalicza się do nich m.in. wino oraz czekolada.

Metamorfoza Adele - schudła 8 kilogramów po rozwodzie

Ostatnio media obiegło zdjęcie, na którym Brytyjka pozuje z członkiniami Spice Girls i wygląda na nim zachwycająco! Serwisom zagranicznym udało się dowiedzieć, że to zasługa... rozwodu z Simonem Koneckim, o którym głośno jest od kilku miesięcy. Gwiazda odreagowuje podobno stres, wylewając siódme poty na siłowni a dokładniej uprawiając pilates oraz ćwicząc na reformerze, czyli przyrządzie, który zwiększa efektywność treningu. Odstawiła także chipsy, piwo i inne niezdrowe przekąski. Na efekty nie trzeba było długo czekać: 8 kilogramów mniej a to przecież dopiero początek jej metamorfozy!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Adele zmieniła się z biegiem lat. Czy jej metamorfoza faktycznie jest tak spektakularna i widać, że pozbyła się w ostatnich latach niemal 30 zbędnych kilogramów  

1/8
Adele, Adele Adkins, metamorfoza Adele, dieta Adele
Copyright @Getty Images
1/8

Tak Adele prezentowała się na gali Brit Awards w lutym 2008 r.

2/8
Adele, Adele Adkins, metamorfoza Adele, dieta Adele
Copyright @Getty Images
2/8

Tak Adele prezentowała się na gali rozdania Oscarów w lutym 2013 r.

3/8
Adele, Adele Adkins, metamorfoza Adele, dieta Adele
Copyright @Getty Images
3/8

Tak Adele prezentowała się w trakcie Brit Awards 2016 (w lutym).

4/8
Adele, Adele Adkins, metamorfoza Adele, dieta Adele
Copyright @Getty Images
4/8

Tak Adele prezentowała się w trakcie gali rozdania nagród Grammy w 2017 roku.

5/8
Szokująca metamorfoza Adele. Gwiazda schudła 15 kilogramów?!
Copyright @East News
5/8

A to już Adele w grudniu 2017 roku.

6/8
Szokująca metamorfoza Adele. Gwiazda schudła 15 kilogramów?!
Copyright @East News
6/8

To właśnie w 2017 roku zaczęto mówić o spektakularnej metamorfozie Adele.

7/8
Adele i Spice Girls
Copyright @Instagram @spicegirls
7/8

A tak Adele wygląda obecnie. Na zdjęciu z członkiniami zespołu Spice Girls.

8/8
Adele i Emma Bunton
Copyright @Instagram @emmabunton
8/8

W ciągu ostatnich miesięcy Adele schudła aż 8 kilogramów! To efekt ciężkich ćwiczeń i diety.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?