DIETY GWIAZD

Adele przeszła niewiarygodną metamorfozę! W krótkim czasie schudła 8 kilogramów

Zobacz, jak zmieniała się z biegiem czasu

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2019 18:01

Adele osiągnęła globalny sukces nie tylko dzięki poruszającym piosenkom o nieszczęśliwej miłości, lecz także – jak podkreślają eksperci z branży muzycznej – dzięki wizerunkowi dziewczyny z sąsiedztwa. Nigdy nie unikała wulgaryzmów, w trakcie koncertów chętnie opowiadała sprośne kawały i na początku kariery nie przejmowała się ani tym, jak wygląda, ani tym, co na siebie zakłada.

Metamorfoza Adele – dieta sirtfood

Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy jej płyta „21” pobiła wszelkie możliwe rekordy sprzedaży. Wtedy fani, media i eksperci zaobserwowali, że Adele zaczęła bardziej dbać o swój wizerunek, wybierając stylizacje, które ukrywały wady jej sylwetki, a podkreślały atuty oraz pojawiała się na oficjalnych galach w starannie wykonanym makijażu, aż wreszcie... schudła!

Dwa lata temu pisaliśmy o tym, że receptą na sukces w jej przypadku okazała się tzw. dieta sirtfood. Polega ona na spożywaniu produktów i napojów, które zawierają polifenole, czyli naturalne przeciwutleniacze (antyoksydanty). Zalicza się do nich m.in. wino oraz czekolada.

Metamorfoza Adele - schudła 8 kilogramów po rozwodzie

Ostatnio media obiegło zdjęcie, na którym Brytyjka pozuje z członkiniami Spice Girls i wygląda na nim zachwycająco! Serwisom zagranicznym udało się dowiedzieć, że to zasługa... rozwodu z Simonem Koneckim, o którym głośno jest od kilku miesięcy. Gwiazda odreagowuje podobno stres, wylewając siódme poty na siłowni a dokładniej uprawiając pilates oraz ćwicząc na reformerze, czyli przyrządzie, który zwiększa efektywność treningu. Odstawiła także chipsy, piwo i inne niezdrowe przekąski. Na efekty nie trzeba było długo czekać: 8 kilogramów mniej a to przecież dopiero początek jej metamorfozy!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Adele zmieniła się z biegiem lat. Czy jej metamorfoza faktycznie jest tak spektakularna i widać, że pozbyła się w ostatnich latach niemal 30 zbędnych kilogramów  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.