Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Łukasz Płoszajski rusza z niesamowitym widowiskiem - Haker Umysłu

Potrafi poznać najskrytsze myśli obcej osoby i kontrolować jej umysł?!

Olga Figaszewska 4 lutego 2020 16:41
Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe

Czy można przewidzieć przyszłość? Czy istnieje człowiek, który czyta innym w myślach i może wpływać na ich umysły? To udowadnia Łukasz Płoszajski, aktor i... najsłynniejszy polski mentalista. Stworzył pierwsze takie niezwykłe widowisko w Polsce - Haker Umysłu! Na czym ono polega?

Haker Umysłu - niesamowite widowisko

Określa sam siebie psychologicznym iluzjonistą. Odkąd pamięta fascynował go ludzki umysł. Mentalista wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii, sugestii, mowy ciała, hipnozy i innych nauk kognitywnych.

,,Dzięki mieszance tych technik sprawił między innymi, że kobieta zapomniała własnego imienia, odgadł numery PIN do kart płatniczych spotkanych na ulicy osób, oraz rysunek w zamkniętej kopercie", czytamy na jego oficjalnej stronie.

Łukasz Płoszajski prowadzi kanał na YouTubie, gdzie prezentuje efekty swoich działań i przenosi nas w podróż po tajemnicach umysłu. A już w 5 kwietnia rusza z widowiskiem Haker Umysłu, gdzie widzowie będą brać czynny udział w jego eksperymentach. Premiera odbędzie się w warszawskim Teatrze Palladium. Na pewno nie zabraknie emocji i zaskoczeń!

Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.