Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Łukasz Płoszajski rusza z niesamowitym widowiskiem - Haker Umysłu

Potrafi poznać najskrytsze myśli obcej osoby i kontrolować jej umysł?!

Olga Figaszewska 4 lutego 2020 16:41
Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe

Czy można przewidzieć przyszłość? Czy istnieje człowiek, który czyta innym w myślach i może wpływać na ich umysły? To udowadnia Łukasz Płoszajski, aktor i... najsłynniejszy polski mentalista. Stworzył pierwsze takie niezwykłe widowisko w Polsce - Haker Umysłu! Na czym ono polega?

Haker Umysłu - niesamowite widowisko

Określa sam siebie psychologicznym iluzjonistą. Odkąd pamięta fascynował go ludzki umysł. Mentalista wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii, sugestii, mowy ciała, hipnozy i innych nauk kognitywnych.

,,Dzięki mieszance tych technik sprawił między innymi, że kobieta zapomniała własnego imienia, odgadł numery PIN do kart płatniczych spotkanych na ulicy osób, oraz rysunek w zamkniętej kopercie", czytamy na jego oficjalnej stronie.

Łukasz Płoszajski prowadzi kanał na YouTubie, gdzie prezentuje efekty swoich działań i przenosi nas w podróż po tajemnicach umysłu. A już w 5 kwietnia rusza z widowiskiem Haker Umysłu, gdzie widzowie będą brać czynny udział w jego eksperymentach. Premiera odbędzie się w warszawskim Teatrze Palladium. Na pewno nie zabraknie emocji i zaskoczeń!

Łukasz Płoszajski, Haker Umysłu
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.