Melanie Griffith
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Melanie Griffith walczy z rakiem. Jaki jest stan jej zdrowia?

Olga Figaszewska 31 stycznia 2018 20:00
Melanie Griffith
Fot. Getty Images

Melanie Griffith znów zmaga się z ciężką chorobą. U gwiazdy Hollywood wykryto raka skóry. Jaki jest stan jej zdrowia?

 

Zobacz też: Od „Pracującej dziewczyny” do ofiary operacji plastycznych… Melanie Griffith kończy dziś 60 lat!
 

Choroba Melanie Griffith

Melanie Griffith pokonała raka skóry osiem lat temu. W 2009 roku u aktorki wykryto zmiany na nosie. Gwiazda wygrała starcie dzięki wczesnemu zdiagnozowaniu nowotworu. Niestety, jak donosił w ostatnim czasie magazyn US Weekly, nastąpiła reemisja choroby. „Miałam dwa nawroty”, zdradziła podczas jednego z wywiadów w Cannes. Na szczęście i tym razem raka udało się wykryć we wczesnym stadium. Wszystko dzięki rutynowym badaniom, na które Melanie jest już wyczulona. Lekarze usunęli chore komórki skórne. Jak donoszą zachodnie media, aktorka zmaga się z złośliwym, skórnym nowotworem podstawnokomórkowym. Niedawno została przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Beverly Hills. Ich uwagę zwrócił opatrunek na jej nosie. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda znajduje się pod stałą opieką specjalistów i wraca już do pełni sił po zabiegu.

 

Podobno na kiepski stan zdrowia aktorki wpływ miało kilka czynników, między innymi: rozwód z mężem, brak kolejnych filmowych propozycji, a także ostatnie doniesienia mediów na temat zachowania Dakoty Johnson na planie nowej serii filmów o Greyu.

Melanie Griffith, 2017
Fot. East News

Życie Melanie Griffith

Melanie Griffith wkrótce będzie obchodziła swoje 61. urodziny. Przez lata uznawana była ikonę seksu, jedną z najlepszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Czasy jej świetności przypadły na lata 80 i 90. Jednak karierę rozpoczynała już w wieku 14 lat. Cztery lata później została Miss Złotych Globów. Fani kina pamiętają ją jako Tess McGill w „Pracującej dziewczynie”, za którą zdobyła Złoty Glob i nominację do Oscara. Role w filmach „Świadek mimo woli” czy „Dzika namiętność” przyniosły jej ogromną sławę. Ale jej życie prywatne to pasmo wzlotów i upadków. Jako osiemnastolatka wyszła za mąż za Dona Johnsona, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozstali się po roku. Melanie wyszła za mąż po po raz drugi za Stevena Bauera, z którym doczekała się pierwszego dziecka, syna Alexandra. Niedługo później zostawiła ukochanego dla Dona Johnsona, z którym ponownie wzięła ślub, a na świat przyszła Dakota Johnson. Miłość jej życia miała dopiero nadejść. Przez 19 lat, tworzyła szczęśliwe małżeństwo z  Antonio Banderasem. Poznała go na planie filmu „Zbyt wiele”. Rozstali się w 2015 roku. W tym czasie zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Po tej pięknej kobiecie nie ma śladu. Złośliwi twierdzą, że do historii przejdzie jako aktorka uzależniona od alkoholu, narkotyków i operacji plastycznych. Jednak ostatnio Melanie Griffith stara się dbać o swoje zdrowie.

Zobacz także: Melanie Griffith o operacjach plastycznych: „Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle to wygląda’’!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.