Damian Duda 6 kwietnia 2017 16:15
1/5
Melanie Griffith, metamorfoza Melanie Griffith, operacje plastyczne, main topic
Copyright @Getty Images
1/5

Matka Dakoty Johnson, Melanie Griffith, udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o „błędach przeszłości’’. Aktorka przyznała, że przez lata nie była najlepszym przykładem do naśladowania.

 

Zobacz też: Czy Jamie Dornan rozwiedzie się z żoną dla Dakoty Johnson?

„To nie było tak, że leżałam pijana na podłodze bez świadomości. Ale pewnie nie zrobiłam wielu rzeczy, które powinnam, mimo że przeważnie byłam z moimi dziećmi. One prowadziły w pewnym sensie taki cygański żywot’’, opowiedziała na łamach magazynu „Poster’’.

W tej samej rozmowie Griffith opowiedziała o swoim małżeństwie, które zakończyło się rozwodem. Dwadzieścia jeden lat temu aktorka wyszła za mąż za hiszpańskiego aktora, Antonio Banderasa. Byli razem przez 18 lat.

„Myślę, że nasze małżeństwo częściowo rozpadło się przez to, że ja "utknęłam". Nie winię nikogo innego. Utknęłam w miejscu i nie pozwolę, żeby to się powtórzyło. Chcę się cieszyć życiem, robić wszystko, na co mam ochotę’’, powiedziała aktorka.

 

Tak, korzystam z zabiegów medycyny estetycznej!

„To dieta zmieniająca rysy twarzy!’’, „To dzięki genom tak dobrze wyglądam’’ — do takich wyznań gwiazd przez lata już wszyscy przywykliśmy. W ostatnim czasie nastąpiła spora zmiana — osoby publiczne coraz częściej przyznają się do zabiegów medycyny estetycznej. Również w Polsce. Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała wprost, że poprawiała sobie biust, czym na początku wzbudziła niezwykłe poruszenie.

Do grona gwiazd, które przyznały się do zabiegów medycyny estetycznej, dołączyła właśnie Melanie Griffith.

„Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle to wygląda, dopóki ludzie nie zaczęli mówić: „Boże, co ona ze sobą zrobiła?". To bardzo mnie raniło. Poszłam do innego lekarza, który zaczął odwracać efekty tego gówna, które zrobiła mi tamta doktorowa. Mam nadzieję, że teraz już wyglądam bardziej normalnie’’, wyznała Griffith.


Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się aktorka!

 

Zobacz też: Krupa, Włodarczyk, Młynarska. Te gwiazdy korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jakich?

2/5
Melanie Griffith, metamorfoza Melanie Griffith, operacje plastyczne
Copyright @Getty Images
2/5

3/5
Melanie Griffith, metamorfoza Melanie Griffith, operacje plastyczne
Copyright @Getty Images
3/5

4/5
Melanie Griffith, metamorfoza Melanie Griffith, operacje plastyczne
Copyright @Getty Images
4/5

5/5
Melanie Griffith, metamorfoza Melanie Griffith, operacje plastyczne
Copyright @Getty Images
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.