O TYM JEST GŁOŚNO

Melania Trump trafiła do szpitala. Jaki jest stan jej zdrowia?

Pierwsza Dama Ameryki przeszła poważny zabieg

Olga Figaszewska 15 maja 2018 10:28

W poniedziałek niepokojąca informacja obiegła amerykańskie media. Pierwsza Dama Ameryki trafiła do szpitala! Melania Trump przeszła poważną operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

Melania Trump w szpitalu. Co jej dolega?

Stan Melanii Trump jest stabilny. Przeszła zabieg w związku z łagodną dysfunkcją nerki. Pierwsza Dama Ameryki jest pod stałą opieką lekarzy. Jeszcze przez tydzień będzie przebywała w waszyngtońskim szpitalu. „Zabieg się udał. Melania jest w dobrym nastoju”, napisał na Twitterze prezydent.

Wcześniej oświadczenie wydała rzeczniczka prasowa Melanii Trump, Stephanie Grisham.

„Pierwsza dama USA Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki i przez tydzień pozostanie w szpitalu Walter Reed National Military Medical Center w Waszyngtonie. Zabieg się udał i przebiegł bez komplikacji. Pierwsza dama oczekuje na powrót do zdrowia, by móc kontynuować swą pracę na rzecz dzieci”, poinformowała.

Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny, polegający on na zamknięciu światła naczynia tętniczego lub żylnego.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?