Pierwsza Dama Ameryki przeszła poważny zabieg

Olga Figaszewska 15 maja 2018 10:28

W poniedziałek niepokojąca informacja obiegła amerykańskie media. Pierwsza Dama Ameryki trafiła do szpitala! Melania Trump przeszła poważną operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

Melania Trump w szpitalu. Co jej dolega?

Stan Melanii Trump jest stabilny. Przeszła zabieg w związku z łagodną dysfunkcją nerki. Pierwsza Dama Ameryki jest pod stałą opieką lekarzy. Jeszcze przez tydzień będzie przebywała w waszyngtońskim szpitalu. „Zabieg się udał. Melania jest w dobrym nastoju”, napisał na Twitterze prezydent.

Wcześniej oświadczenie wydała rzeczniczka prasowa Melanii Trump, Stephanie Grisham.

„Pierwsza dama USA Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki i przez tydzień pozostanie w szpitalu Walter Reed National Military Medical Center w Waszyngtonie. Zabieg się udał i przebiegł bez komplikacji. Pierwsza dama oczekuje na powrót do zdrowia, by móc kontynuować swą pracę na rzecz dzieci”, poinformowała.

Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny, polegający on na zamknięciu światła naczynia tętniczego lub żylnego.  

1/4
Melania Trump
Copyright @East News
1/4

2/4
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
2/4

3/4
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
3/4

4/4
Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Copyright @East News
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.