O TYM JEST GŁOŚNO

Melania Trump trafiła do szpitala. Jaki jest stan jej zdrowia?

Pierwsza Dama Ameryki przeszła poważny zabieg

Olga Figaszewska 15 maja 2018 10:28

W poniedziałek niepokojąca informacja obiegła amerykańskie media. Pierwsza Dama Ameryki trafiła do szpitala! Melania Trump przeszła poważną operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

Melania Trump w szpitalu. Co jej dolega?

Stan Melanii Trump jest stabilny. Przeszła zabieg w związku z łagodną dysfunkcją nerki. Pierwsza Dama Ameryki jest pod stałą opieką lekarzy. Jeszcze przez tydzień będzie przebywała w waszyngtońskim szpitalu. „Zabieg się udał. Melania jest w dobrym nastoju”, napisał na Twitterze prezydent.

Wcześniej oświadczenie wydała rzeczniczka prasowa Melanii Trump, Stephanie Grisham.

„Pierwsza dama USA Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki i przez tydzień pozostanie w szpitalu Walter Reed National Military Medical Center w Waszyngtonie. Zabieg się udał i przebiegł bez komplikacji. Pierwsza dama oczekuje na powrót do zdrowia, by móc kontynuować swą pracę na rzecz dzieci”, poinformowała.

Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny, polegający on na zamknięciu światła naczynia tętniczego lub żylnego.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.