Melania Trump
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Melania Trump pojawiła się po miesiącu nieobecności w mediach! 

„Przeszła przez małe niedogodności’’

Damian Duda 8 czerwca 2018 17:20
Melania Trump
Fot. East News

Melania Trump pokazała się po raz pierwszy publicznie po bliski miesięcznej nieobecności. Teorie spiskowe głosiły, że pierwsza dama rozwiodła się z Donaldem Trumpem albo poddała się operacji plastycznej. Najodważniejsi twierdzili, że Melania Trump nie żyje!

Tajemnicze zniknięcie Melanii Trump

Kiedy 10 maja pierwsza dama uczestniczyła w powitaniu żołnierzy, którzy zostali zwolnieni z więzień w Korei Północnej, nikt nie spodziewał się, że Melania Trump zniknie na kilka tygodni. Parę dni później media obiegła informacja, że żona prezydenta Trumpa trafiła do szpitala. Była modelka przeszła zabieg usunięcia niegroźnych zmian na nerce.

Mimo zapewnień przedstawicieli Białego Domu, którzy twierdzili, że ze zdrowiem Melanii jest wszystko w porządku, 48-latka nie pokazywała się publicznie. To wywołało chaos informacyjny w mediach. Najostrożniejsi twierdzili, że żona Donalda Trumpa ma już dosyć życia publicznego. A przedłużająca się nieobecność pierwszej damy była powodem do powstawania kolejnych — równie nieprawdopodobnych co jej śmierć — plotek.

W środę, 6 czerwca, Melania i Donald Trumpowie wzięli później udział w posiedzeniu Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego w Waszyngtonie. Omawiali stan przygotowania przed sezonem huraganowym. Jak podaje serwis TVN 24, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych siedziała obok męża. „Oczywiście musimy zacząć od naszej pierwszej damy, Melanii. Dziękuję ci, Melanio. Ona ma się świetnie’’, wyznał Trump. „Jesteśmy bardzo z niej dumni, wspaniale się spisuje jako pierwsza dama. Ludzie cię kochają. Ludzie tego kraju cię kochają (...) Przeszła przez małe niedogodności, ale ma się świetnie’’, podkreślił Trump. 

Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.