Melania Trump
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Melania Trump pojawiła się po miesiącu nieobecności w mediach! 

„Przeszła przez małe niedogodności’’

Damian Duda 8 czerwca 2018 17:20
Melania Trump
Fot. East News

Melania Trump pokazała się po raz pierwszy publicznie po bliski miesięcznej nieobecności. Teorie spiskowe głosiły, że pierwsza dama rozwiodła się z Donaldem Trumpem albo poddała się operacji plastycznej. Najodważniejsi twierdzili, że Melania Trump nie żyje!

Tajemnicze zniknięcie Melanii Trump

Kiedy 10 maja pierwsza dama uczestniczyła w powitaniu żołnierzy, którzy zostali zwolnieni z więzień w Korei Północnej, nikt nie spodziewał się, że Melania Trump zniknie na kilka tygodni. Parę dni później media obiegła informacja, że żona prezydenta Trumpa trafiła do szpitala. Była modelka przeszła zabieg usunięcia niegroźnych zmian na nerce.

Mimo zapewnień przedstawicieli Białego Domu, którzy twierdzili, że ze zdrowiem Melanii jest wszystko w porządku, 48-latka nie pokazywała się publicznie. To wywołało chaos informacyjny w mediach. Najostrożniejsi twierdzili, że żona Donalda Trumpa ma już dosyć życia publicznego. A przedłużająca się nieobecność pierwszej damy była powodem do powstawania kolejnych — równie nieprawdopodobnych co jej śmierć — plotek.

W środę, 6 czerwca, Melania i Donald Trumpowie wzięli później udział w posiedzeniu Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego w Waszyngtonie. Omawiali stan przygotowania przed sezonem huraganowym. Jak podaje serwis TVN 24, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych siedziała obok męża. „Oczywiście musimy zacząć od naszej pierwszej damy, Melanii. Dziękuję ci, Melanio. Ona ma się świetnie’’, wyznał Trump. „Jesteśmy bardzo z niej dumni, wspaniale się spisuje jako pierwsza dama. Ludzie cię kochają. Ludzie tego kraju cię kochają (...) Przeszła przez małe niedogodności, ale ma się świetnie’’, podkreślił Trump. 

Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.