Fot. © Chip Somodevilla/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tak szczera nie była jeszcze nigdy! Melania Trump opowiedziała o seksie z prezydentem USA

Sabina Zięba 14 marca 2017 08:15
Fot. © Chip Somodevilla/Getty Images

Melania Trump to druga w historii pierwsza dama USA urodzona poza granicami kraju. Od momentu objęcia przez jej męża najważniejszego urzędu w państwie, stara się naśladować wizerunek Jackie Kennedy oraz Betty Ford. Niestety, mimo starań o bycie jak najlepszą pierwszą damą, jej stylizacje i zachowanie spotyka się często z falą hejtu. Wszystko dlatego, że Donald Trump nie cieszy się sympatią obywateli i dziennikarze co jakiś czas wyciągają różne skandale z przeszłości małżonków. Mają w czym przebierać, bo Melania, pracując jako modelka, często brała udział w rozbieranych sesjach, a Donald wygłaszał kontrowersyjne opinie. Teraz amerykańskie media przypomniały pamiętny wywiad z 1999 roku.

Polecamy też: Donald Trump wyśmiany podczas gali wręczania Oscarów. Dlaczego?

Melania Trump o seksie z Donaldem Trumpem

Wówczas Donald Trump po raz drugi kandował na stanowisko prezydenta i udzielał telefonicznego wywiadu swojemu przyjacielowi, Howardowi Sternowi. Ten w trakcie rozmowy wypytywał Trumpa o związek z Melanią oraz tajemnice ich alkowy. Biznesmen oświadczył, że Melania osobiście może odpowiedzieć na pytania i zawołał ją do telefonu. Wtedy dziennikarz zachwycał się zdjęciami modelki, po czym starał się dociec, co ta aktualnie ma na sobie. Melania przyznała: "Nie za wiele", na co Howard odpowiedział: "Jesteś naga?"  i usłyszał: "Prawie". Kolejne jego pytanie było jeszcze bardziej intymne i dotyczyło... częstotliwości uprawiania seksu. "Robicie to codziennie?", dociekał, na co w odpowiedzi padło: "Tak. Nawet częściej".

Polecamy też: Melania Trump wytoczyła proces za nazwanie jej prostytutką. Kwota, której domaga się w ramach odszkodowania, zwala z nóg

W międzyczasie modelka usiłowała żartować z pytań dziennikarza, by w końcu się zirytować i przekazać słuchawkę obecnemu mężowi. Poniżej posłuchacie całego nagrania:

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.