Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Melania Trump opowiedziała o seksie z prezydentem USA

Tak szczera nie była jeszcze nigdy!

Sabina Zięba 23 maja 2020 19:35
Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News

Melania Trump to druga w historii pierwsza dama USA urodzona poza granicami kraju. Od momentu objęcia przez jej męża najważniejszego urzędu w państwie, stara się naśladować wizerunek Jackie Kennedy oraz Betty Ford. Niestety, mimo starań o bycie jak najlepszą pierwszą damą, jej stylizacje i zachowanie spotyka się często z falą krytyki. Wszystko dlatego, że Donald Trump nie cieszy się sympatią obywateli i dziennikarze co jakiś czas wyciągają różne skandale z przeszłości małżonków. Mają w czym przebierać, bo Melania, pracując jako modelka, często brała udział w rozbieranych sesjach, a Donald wygłaszał kontrowersyjne opinie. Niedawno amerykańskie media przypomniały szokujący wywiad udzielony przez parę kilkanaście lat temu.

Melania Trump o seksie z Donaldem Trumpem

W 1999 roku Donald Trump po raz drugi kandydował na stanowisko prezydenta. Wówczas udzielał telefonicznego wywiadu swojemu przyjacielowi, Howardowi Sternowi. Ten w trakcie rozmowy wypytywał Trumpa o związek z Melanią oraz tajemnice ich alkowy.

Biznesmen oświadczył, że Melania Trump osobiście może odpowiedzieć na pytania i zawołał ją do telefonu. Wtedy dziennikarz zachwycał się zdjęciami modelki, po czym starał się dociec, co ta aktualnie ma na sobie. Melania przyznała: „Nie za wiele”, na co Howard odpowiedział: „Jesteś naga?”  i usłyszał: „Prawie”. Kolejne jego pytanie było jeszcze bardziej intymne i dotyczyło... częstotliwości uprawiania seksu. „Robicie to codziennie?”, dociekał, na co w odpowiedzi padło: „Tak. Nawet częściej”.

W międzyczasie modelka usiłowała żartować z pytań dziennikarza, by w końcu się zirytować i przekazać słuchawkę obecnemu mężowi. Poniżej posłuchacie całego nagrania. Jesteście zaskoczeni?  

Melania Trump, Donald Trump, stylizacja Melanii Trump
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.