Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Melania Trump opowiedziała o seksie z prezydentem USA

Tak szczera nie była jeszcze nigdy!

Sabina Zięba 22 listopada 2020 14:53
Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News

Melania Trump to druga w historii pierwsza dama USA urodzona poza granicami kraju. Od momentu objęcia przez jej męża najważniejszego urzędu w państwie, stara się naśladować wizerunek Jackie Kennedy oraz Betty Ford. Niestety, mimo starań o bycie jak najlepszą pierwszą damą, jej stylizacje i zachowanie spotyka się często z falą krytyki. Wszystko dlatego, że Donald Trump nie cieszy się sympatią obywateli i dziennikarze co jakiś czas wyciągają różne skandale z przeszłości małżonków. Mają w czym przebierać, bo Melania, pracując jako modelka, często brała udział w rozbieranych sesjach, a Donald wygłaszał kontrowersyjne opinie. Niedawno amerykańskie media przypomniały szokujący wywiad udzielony przez parę kilkanaście lat temu.

Melania Trump o seksie z Donaldem Trumpem

W 1999 roku Donald Trump po raz drugi kandydował na stanowisko prezydenta. Wówczas udzielał telefonicznego wywiadu swojemu przyjacielowi, Howardowi Sternowi. Ten w trakcie rozmowy wypytywał Trumpa o związek z Melanią oraz tajemnice ich alkowy.

Biznesmen oświadczył, że Melania Trump osobiście może odpowiedzieć na pytania i zawołał ją do telefonu. Wtedy dziennikarz zachwycał się zdjęciami modelki, po czym starał się dociec, co ta aktualnie ma na sobie. Melania przyznała: „Nie za wiele”, na co Howard odpowiedział: „Jesteś naga?”, i usłyszał: „Prawie”. Kolejne jego pytanie było jeszcze bardziej intymne i dotyczyło... częstotliwości uprawiania seksu. „Robicie to codziennie?”, dociekał, na co w odpowiedzi padło: „Tak. Nawet częściej”.

W międzyczasie modelka usiłowała żartować z pytań dziennikarza, by w końcu się zirytować i przekazać słuchawkę obecnemu mężowi. Poniżej posłuchacie całego nagrania. Jesteście zaskoczeni?  

Melania Trump, Donald Trump, stylizacja Melanii Trump
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.