Donald Trump, Melania Trump, kryzys w związku Trumpów, Trumpowie kryzys
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Małżeństwo Trumpów to fikcja? Doniesienia zagranicznych mediów nie pozostawiają cienia wątpliwości...

Olga Figaszewska 27 marca 2017 07:00
Donald Trump, Melania Trump, kryzys w związku Trumpów, Trumpowie kryzys
Fot. Getty Images

Odkąd Donald Trump został 45. prezydentem USA jego losy śledzi cały świat. W ostatnim czasie, Ameryką wstrząsają kolejne doniesienia z Białego Domu. O kryzysie w małżeństwie Trumpów mówiło się od dawna. Czy medialne spekulacje są prawdziwe? 

 

Zobacz także: Być może nawet była żona Donalda Trumpa będzie pełniła ważną funkcję. Na co może liczyć Ivana Trump?

Kryzys w małżeństwie Trumpów

Melania do tej pory nie przeprowadziła się do Białego Domu. Od inauguracji Melania mieszka wraz z Barronem w wartym 100 milionów dolarów, liczącym 2800 metrów kwadratowych apartamencie, wykończonym 24-karatowym złotem i marmurem na szczycie nowojorskiej Trump Tower.  „Kiedy 20 lat temu przeprowadzała się do USA chciała kontynuować karierę w branży modowej. Życie w Białym Domu nie było jej marzeniem, tylko jego” - czytamy w US Weekly. Małżeństwo nie poświęca sobie wystarczająco dużo czasu. Informatorzy przekonują, że Melania jest bardzo nieszczęśliwa. –Nawet gdy spotykają się w weekendy, Melania zawsze śpi w oddzielnej sypialni – wyjawia znajomy rodziny.  „Nie dajcie się zwieść przyklejonemu uśmiechowi. Melania Trump jest w obecnej sytuacji bardzo nieszczęśliwa. To życie nie było jej marzeniem” - pisze magazyn US Weekely na swojej stronie internetowej.

 

Polecamy też: Melania Trump w pierwszym wywiadzie od seksistowskiej afery z udziałem jej męża. Czy broni Donalda?


Do głosu doszły feministki, które już podczas zaprzysiężenia dopatrywały się w postawie Melanii przykładu podporządkowania kobiety, opartego na silnym uzależnieniu od patriarchalnej więzi. Zdaniem większości obserwatorów, w tym związku nie istnieje partnerstwo, ani żadne uczucie. Po tym, jak cały świat obiegły zdjęcia i filmy dokumentujące ich relację, sceptycy nie maj żadnych wątpliwości. Małżeństwo Melanii i Trumpa to jedynie układ pozbawiony uczuć. Melania nie komentowała kompromitującego zachowania ówczesnego kandydata na prezydenta, starała się za to godnie reprezentować męża na arenie politycznej.

Melania w obronie Trumpa

Głos zabrała dopiero w momencie pierwszego wywiadu od czasu ujawnienia seksistowskich wypowiedzi męża. Trump w powszechnej opinii znany jest jako kontrowersyjny kobieciarz. Chodziło o nagranie sprzed 11 lat, w którym Donald Trump powiedział, że „kobiety pozwalają mu na wszystko, bo jest gwiazdą” i że może każdą „złapać nawet za c..ę”. Żona miliardera zasugerowała, że nagranie zostało zrobione celowo. Była modelka zapewnia, że jej mąż jest dzisiaj innym człowiekiem„To nagranie sprzed wielu lat. To nie jest Donald Trump, którego teraz znam”. Melania Trump dodała w tamtym momencie, że nie wierzy też w oskarżenia kobiet, które twierdzą, że Trump je molestował. 

 

Polecamy też: Złote klamki to nic. Donald Trump ma nawet złoty helikopter. Zobacz, jak bajecznie jest bogaty

Donald Trump ufa tylko Ivance?

Niektórzy twierdzą, że Donald Trump darzy większym zaufaniem Ivankę. To jego prawa ręka. To wyjaśniałoby rosnące znaczenie córki prezydenta w świecie polityki. Zwłaszcza, że ulubienica Donalda podobno jest mocno skłócona z Melanią. Z ostatnich doniesień wynika, że Ivanka Trump otrzyma własny gabinet w zachodniej części Białego Domu, gdzie urzędują najważniejsi urzędnicy państwowi. Co ciekawe, największe kontrowersje wzbudza fakt, że otrzyma ona dostęp do tajnych informacji. Potwierdził to doradca Donalda Trumpa ds. etyki, Jamie Gorelick. „Będzie oczami i uszami swojego ojca”, tłumaczył. Ivanka regularnie bierze udział w oficjalnych spotkaniach razem z ojcem. Przeciwnicy  polityki Trumpa podkreślają, że Stanach Zjednoczonych obowiązują przepisy zabraniające głowie państwa na przyznawanie stanowisk krewnym

 

Zobacz też: Rodzina Donalda Trumpa trwoni majątek Ameryki? Żądają kilkudziesięciu dodatkowych milionów na...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.