Melanie Brown
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Mel B z zespołu Spice Girls niemal straciła wzrok! „Była zrozpaczona i krzyczała, że nic nie widzi”

Piosenkarka od lat nie widzi na jedno oko...

Weronika Kostyra 23 maja 2019 06:43
Melanie Brown
Fot. Getty Images

Melanie Brown, znana jako Mel B z zespołu Spice Girls ma za sobą burzliwą przeszłość. Nagła sława przytłoczyła ją i wokalistka przez lata była uzależniona od narkotyków. Piekło zgotował jej też były mąż Stephen Belafonte, który bił ją i poniżał, zmuszał do seksu w trójkącie i filmował wszystko, by szantażować żonę. Doprowadził ją tym do próby samobójczej. Wydawało się, że najgorsze ma już za sobą. Rozstała się z mężem, a zespół Spice Girls wznowił działalność. Niestety w tym momencie u gwiazdy pojawiły się poważne problemy ze zdrowiem. Piosenkarka niemal straciła wzrok! W związku z tym planowane koncerty stanęły pod dużym znakiem zapytania…

Mel B niemal straciła wzrok

Okazuje się, że Mel B od dawna ma problemy z oczami. Przez nieudany zabieg laserowy od 20 lat nie widzi na lewe oko. Teraz ma również poważny problem z prawym. W zeszłym tygodniu nagle trafiła do szpital Londynie. Bardzo bolało ją oko. Straciła też w nim wzrok. „Nic nie widzę. Jestem niewidoma!”, krzyczała według relacji magazynu The Sun. „Mel była zrozpaczona i krzyczała, że nic nie widzi. Przyjechała do szpitala z szoferem i asystentką, która trzymała ją za rękę. Nikt nie wiedział, co się stało, ale otrzymała bardzo szybkie i bardzo skuteczne leczenie”, czytamy.

Okazało się, że przyczyną nagłego pogorszenia stanu oka był wirus opryszczki. Lekarze pomogli piosenkarce, ale zalecili jej obserwację i odpoczynek. Mimo to Mel B natychmiast opuściła szpital. Już za kilka dni rozpoczyna się trasa koncertowa zespołu Spice Girls i gwiazda chce się do niej jak najlepiej przygotować. Trasa 2019 Reunion Tour rozpoczyna się już 24 maja i będzie trwała do września obejmuje ona wyłącznie koncerty w Wielkiej Brytanii. 

Mel B, Melanie B, Melanie Brown
Fot. Instagram @officialmelb

Mel B, Melanie B, Melanie Brown metamorfoza
Fot. East News, Instagram @officialmelb

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!