księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

W ten sposób Meghan zemściła się na księżnej Kate? Internauci nie mają wątpliwości

O tym, co zrobiła, grzmią media na całym świecie...

Konrad Szczęsny 9 stycznia 2020 17:09
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

O ich konflikcie mówi się od niemal dwóch lat. Wszystko wskazuje na to, że relacja Kate i Meghan jest wyjątkowo napięta. Nie poprawią jej z pewnością ostatnie doniesienia. Żona Williama miała nie zaprosić byłej aktorki i Harry'ego na organizowane przez siebie przyjęcie urodzinowe. Natomiast oni wydali oświadczenie, że rezygnują z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Zrobili to dzień przed urodzinami księżnej Kate i... trudno uznać to za przypadek.

Konflikt Kate i Meghan: brak zaproszenia na przyjęcie urodzinowe

Jak poinformowały brytyjskie media, Harry i Meghan nie otrzymali zaproszenia na przyjęcie urodzinowe, które organizuje księżna Kate. Powód? Prawdopodobnie napięte relacje z rodziną królewską, o których mówi się od kilku miesięcy. Wpływ na to miała też m.in. decyzja brata Williama o pozwaniu kilku tytułów prasowych za publikowanie negatywnych i nieprawdziwych informacji o jego żonie oraz chęć odcięcia się od pozostałych członków rodziny królewskiej.

Jednak to, co zrobili w środę 8 stycznia Meghan i Harry jedynie zaogniło sytuację. Internauci nie mają co do tego wątpliwości...

Meghan i Harry chcieli upokorzyć Kate?

Wszystko dlatego, że decyzję o rezygnacji z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej ogłosili dzień przed 38. urodzinami żony Williama. Zrobili to, według medialnych przekazów, bez wiedzy królowej Elżbiety II. I w dosyć szczególnym momencie, ponieważ jubileusz księżnej Kate został przyćmiony przez decyzję Meghan i Harry'ego. Czy był to celowy zabieg?

„Zrobili to akurat przed urodzinami Kate? Jak wrednie!”, „Meghan nie mogła poczekać jednego dnia, aby ogłosić to dzień po urodzinach Kate?”, „Wszystkiego najlepszego, Kate! Prawdziwa księżniczka!”, piszą zbulwersowani.

Czy faktycznie było to celowe działanie? A może przypadek? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy...  

Meghan i Harry poinformowali 8 stycznia, że rezygnują z pełnienia oficjalnych obowiązków z rodzinie królewskiej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Zrobili to dzień przed urodzinami księżnej Kate...

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.