księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak Meghan mści się na Kate? To nie uciszy plotek o ich konflikcie...

Była aktorka wciąż żywi urazę do żony Williama?

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 19:48
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Mimo że ostatnio mówiło się dużo o łączącej ich serdecznej przyjaźni, ta informacja może to zmienić o 180 stopni. Obchodząca 4 sierpnia urodziny Meghan nie zdecydowała się podobno zaprosić z tej okazji do swojej posiadłości, Frogmore Cottage, ani Williama, ani Kate. Dlaczego?

Meghan nie zaprosiła Kate i Williama na swoje urodziny

W ostatnim czasie specjaliści od wizerunku obu pań dbali o to, by skutecznie uciąć spekulacje, dotyczące panujących między nimi napiętych relacji. Dowodzić tego miały m.in. zdjęcia wykonane w trakcie Wimbledonu, na których obie promiennie się uśmiechały. Niestety, najnowsze informacje mogą skutecznie zniweczyć zabiegi otoczenia obu pań...

Informator Hello Magazine twierdzi, że księżna Kate z mężem nie otrzymała zaproszenia na przyjęcie organizowane we Frogmore Cottage z okazji 38. urodzin Meghan.

„Jest mało prawdopodobne, że książęca para została zaproszona na niedzielną uroczystość”.

I choć mogłoby się wydawać, że to zwiastun kolejnego konfliktu, osoba blisko związana z pałacem stara się studzić tak daleko idący osąd. Podkreśla, że przyjęcie organizowane przez księżną Sussex ma być wyjątkowo kameralne i skromne i stanowić przede wszystkim okazję do spędzenia czasu w towarzystwie męża oraz nowo narodzonego synka Archiego.

Konflikt Meghan i Kate? Prawda o ich relacji

Co więcej, informator magazynu Hello, cytowany przez Daily Mail, zapewnia, że relacje obu pań nigdy nie były lepsze, zaś spekulacje, dotyczące rzekomego konfliktu, są jedynie medialną nagonką.

„Kate była wielkim wsparciem dla Meghan w dniach poprzedzających narodziny Archiego. Pomimo doniesień o rozłamie, są rodziną i naprawdę łączy je serdeczna przyjaźń. Ich relacja z czasem ewoluowała i stały się sobie bliższe od czasu ślubu Meghan” zapewnia.

Co więcej, obie panie mają być ze sobą w nieustannym kontakcie! „Rozmawiają ze sobą i piszą do siebie regularnie. Mają dużo wspólnego, a Kate chce mieć pewność, że Meghan czuje się mile widziana w rodzinie”.

Czy tak jest naprawdę?  

Księżna Kate i księżna Meghan na Wimbledonie:

Księżna Kate, księżna Meghan
Fot. East News

Kate i Meghan na obchodach urodzin królowej Elżbiety II:

Księżna Kate, księżna Meghan, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?