Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nagranie z nastoletnią Meghan Markle podbija Internet! 

Jakie talenty skrywa jeszcze księżna Sussex?!

Olga Figaszewska 26 grudnia 2018 15:55
Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Dla miłości Meghan Markle zdecydowała się odmienić swoje życie. Od momentu, w którym wkroczyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, wzbudza ogromne zainteresowanie. Oczywiście w dużej mierze chodzi o jej burzliwą przeszłość, w tym jedno nieudane małżeństwo. Mimo to, udało jej się zdobyć sympatię nie tylko Królowej Elżbiety II.  Media i fani śledzą każdy jej krok i chcą wiedzieć o niej wszystko, zwłaszcza, że księżna i książę Sussex spodziewają się swojego pierwszego dziecka.  Do sieci właśnie przedostawały się już zdjęcia byłej aktorki z dzieciństwa. Jednak ostatnie nagranie jest prawdziwym rarytasem! 

Meghan Markle śpiewa świąteczną piosenkę! 

Nie raz udowadniała, że przed kamerą radzi sobie świetnie, ale nie każdy zdawał sobie sprawę, że księżna Meghan posiada jeszcze jeden talent... wokalny! Zagranicznym mediom udało się dotrzeć do jednego z archiwalnych materiałów.

Księżna Meghan wraz z koleżanką wykonuje na nim świąteczną piosenkę, Santa Baby podczas szkolnej uroczystości.  W czapce mikołaja prezentuje się naprawdę uroczo! 

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zachwyceni jej występem! Jej jej poszło? Przekonajcie się sami!  

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Fot. AP/East News

Meghan Markle, księżna Meghan FB

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?