Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Meghan Markle wypróbuje siebie w nowej roli! Nie zgadniesz, kim będzie...

To wielka niespodzianka!

Ksenia Krasko 13 czerwca 2019 07:53
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Wygląda na to, że Meghan Markle postanowiła skrócić urlop macierzyński po urodzeniu syna. W ostatni weekend księżna Sussex dołączyła do męża i członków rodziny królewskiej, pojawiając się na paradzie na cześć Elżbiety II, a w niedalekiej przyszłości, jak donosi prasa, będzie zaangażowana w przygotowanie... wrześniowego wydania brytyjskiego Vogue!

Księżna Meghan redaktor naczelną brytyjskiego Vogue

Wrześniowe wydanie Vogue to prawdziwe wydarzenie w świecie mody, ponieważ właśnie w tym numerze poznajemy wszystkie trendy na nadchodzące sezony! Według doniesień US Weekly, księżna Meghan może liczyć na wsparcie obecnego redaktora naczelnego Edwarda Enninfula. Podzieli się też swoimi przemyśleniami w autorskim felietonie i poprosi inne wpływowe kobiety o wypowiedzi na łamach magazynu (mówi się, że będą to Priyanka Chopra i Serena Williams). W tym specjalnym wydaniu Vogue pojawią się także nowe zdjęcia księżnej Sussex – sesja odbyła się w rezydencji Frogmore Cottage, do której Meghan przeprowadziła się z mężem na krótko przed narodzinami ich syna Archiego. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się też na okładce.

Nie jest to pierwsze doświadczenie księżny, jeśli chodzi o dziennikarstwo. Przed ślubem prowadziła blog The Tig, w którym dużo pisała o sobie, podróżach, zdrowym stylu życia i wymieniała opinie z czytelnikami. Wiadomo też, że Meghan Markle jest fanką trendów – w grudniu ubiegłego roku księżna Sussex zaskoczyła całą brytyjską społeczność modową, niespodziewanie pojawiając się na Fashion Awards 2018 w Londynie. Zapowiada się więc naprawdę niezwykłe wydanie tak zwanej „biblii mody”! 

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!