Meghan Markle już urodziła? Teoria internautów
Fot. Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle w ogniu krytyki. Fotografia z przeszłości dowodem na „kłamstwo i manipulację”

Księżna Sussex rzeczywiście skłamała? Internauci nie odpuszczają

Ksenia Krasko 19 maja 2021 11:05
Meghan Markle już urodziła? Teoria internautów
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Kiedy Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, jej popularność znacznie wzrosła. Nie dziwi więc fakt, że to, co robi, jest stale komentowane w sieci. Niektórzy internauci jej bronią, twierdząc, że żona Harry’ego jest pod stałą presją i nikt nie daje jej szans, ale inni wskazują na szereg niedopowiedzeń, jakich dopuszcza się księżna Sussex. Po raz kolejny jest krytykowana, tym razem za rzekome kłamstwo. Czy użytkownicy sieci mają rację? Z tymi zarzutami trudno się nie zgodzić.

Meghan skłamała w wywiadzie z Oprah? Dowody internautów

Wywiad księżnej Meghan i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey zmienił postrzeganie brytyjskiej monarchii. Para ujawniła w tej rozmowie wiele – zasugerowali, że rodzina królewska to rasiści, stwierdzili, że nie mogli podejmować żadnych decyzji, Meghan przyznała się do myśli o samobójstwie, a Harry mocno skrytykował starszego brata i pożalił się na ojca, który rzekomo nie utrzymuje z nim kontaktu.

Zobacz też: Ekspert od mowy ciała obnaża całą prawdę o wywiadzie Meghan i Harry’ego

Meghan zaskoczyła jeszcze jednym wyznaniem, które zdziwiło nawet zagorzałych zwolenników małżeństwa Sussex. Podczas wywiadu zapewniła, że przed spotkaniem z Harrym nie interesowała się rodziną królewską, nie szukała informacji o royalsach w Google’u, i w ogóle nie wiedziała kto, co i jak. „Nie sprawdzałam męża w internecie. Wszystko co chciałam wiedzieć, wiedziałam od niego”, zdradziła przed kamerami.

W to wyznanie Meghan od początku nie wierzą internauci. Teraz znaleźli dowód na to, że księżna Sussex – ich zdaniem – kłamie. W sieci pojawiło się zdjęcie z 2014 roku, na którym żona Harry’ego pozuje u boku dziennikarki Denise Cash z magazynu U. Zapewne fotografia nie wywołałaby żadnych emocji, gdyby nie jeden szczegół – Meghan trzyma w rękach kopię gazety, na okładce której widnieje księżna Kate.

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. SCREEN INSTAGRAM / ZA PUDELEK.PL

Księżna Meghan w ogniu krytyki za zdjęcie z przeszłości

Użytkownicy Twittera nie mają wątpliwości, że żona Harry’ego manipuluje opinią publiczną, aby wyglądać lepiej w oczach świata. „To kłamczucha i manipulatorka”, „Doskonale wiedziała, z kim się spotyka”, „Ona od zawsze ma obsesję na punkcie rodziny królewskiej” – takich komentarzy jest wiele.

Przypominane są również wywiady z osobami z bliskiego kręgu Meghan, które już kilka lat temu mówiły, że księżna zawsze uwielbiała brytyjską monarchię, a najbardziej fascynowała się księżną Dianą.

Zobacz też: Meghan i Harry stracą książęce tytuły? Brytyjski dwór wywiera presję na królowej

Czy Meghan rzeczywiście nie miała pojęcia o życiu jej ukochanego? Trudno w to uwierzyć, szczególnie w czasach, kiedy dostęp do informacji jest tak łatwy, a rodzina, o której miała nic nie wiedzieć, jest jedną z najpopularniejszych na świecie. 

Meghan Markle oskarżona o kłamstwo. Słusznie?
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.