Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle odkryła sekret księżnej Diany! Chodzi o siostrę Harry'ego... 

Doszło do spotkania!

Monika Katarzyna Krupska 23 listopada 2018 12:30
Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Te plotki wydają się bardzo absurdalne, ale nieustannie wracają do nas jak bumerang. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o rodzeństwie księcia Harry'ego i księcia Williama. Podobno następcy tronu mają starszą siostrę, która jest oczywiście córką księżnej Diany i księcia Karola. Jak donosi Globe, gdy tylko Meghan Markle dowiedziała się o siostrze ukochanego zapragnęła spotkać się z nią. Co więcej wiemy o tym spotkaniu?

Meghan spotka się z siostrą Harry'ego i Williama 

O siostrze księcia Harry'ego i księcia Williama, Sarah pisaliśmy już pod koniec września. Najstarsza pociecha księżnej Diany miała urodzić się przed 1982 roku. Diana i Karol brali udział w badanich płodności, które nakazała zrobić im królowa. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Córka księżnej Diany przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Sarah wychowała się w Ameryce i jeśli to prawda, to jest w kolejce do brytyjskiego tronu jeszcze przed księciem Williamem! 

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj >>

Jak donosi Globe, gdy tylko księżna Sussex dowiedziała się o siostrze męża zapragnęła spotkać się z nią. Meghan i Sarah spotkały się podczas królewskiego tournee. Spotkanie miało trwać dokładnie 41 minut. Najprawdopodobniej szwagierka ostrzegała żonę Harry'ego przez księciem Karolem! Czy miała ku temu powód?! 

Jak myślicie, czy księżna Diana miała córkę? Czy są to tylko plotki?  

Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan, sukienki księżnej Diany
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS

Księżna Diana, książę Filip, Diana i Filip
Fot. Brendan Beirne / Rex Features/EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.