Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w uroczy sposób zakomunikowała światu przywiązanie do męża i synka

Zwróciliście uwagę na ten drobny szczegół?

Ksenia Krasko 10 września 2019 10:49
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Meghan Markle często oskarża się o zaniedbanie królewskiego protokołu, ale jednej reguły zawsze się trzyma. W przypadku rodziny królewskiej, biżuteria dość często ma znaczenie czysto symboliczne, zwłaszcza jeśli chodzi o kosztowności stworzone na specjalne okazje. Księżna Sussex zdecydowanie nie jest fanką nadmiaru błyskotek, a biżuteria, którą nosi, ma szczególny sens.

Wisiorek Meghan Markle na US Open

Księżna Meghan wybrała się do Stanów Zjednoczonych, aby wesprzeć swoją przyjaciółkę Serenę Williams podczas finału Wielkiego Szlema. Ze względu na to, że rzadko pojawia się publicznie, wiele osób zwróciło szczególną uwagę na wygląd byłej aktorki.

Do luźnej jeansowej sukienki – prawdopodobnie marki J.Crew – dobrała szarą narzutkę, przypominającą stylem ponczo, oraz torbę CH Carolina Herrera. Księżna postanowiła też rozpuścić włosy, dzięki czemu wyglądała swobodnie i bardzo dziewczęco.

cardigany gwiazd, księżna Meghan
Fot. CLIVE BRUNSKILL/Getty AFP/East News

Jednak największą uwagę przyciągała właśnie biżuteria. Meghan Markle uzupełniła stylizację 14-karatowym złotym łańcuszkiem Mini Mini Jewels. To swego rodzaju dedykacja dla męża i synka księżnej, którzy nie mogli jej towarzyszyć podczas tej podróży. Jak zauważa Daily Mail, chodzi o grawerunek liter H i A na dwóch miniaturowych zawieszkach – na cześć księcia Harry’ego i małego Archiego.

Niektórzy próbują zawstydzić Meghan Markle za to, że podróżuje sama. „Jaka matka zostawia swoje 4-miesięczne dziecko w domu na rzecz meczu, który można obejrzeć w telewizji?” – to tylko jeden z przykrych komentarzy. Wydaje nam się jednak, że księżna nie musi udowadniać faktu, że myśli o swojej rodzinie przez cały czas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle__belgique)

Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.