Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan i Harry ofiarami włamania! Wtargnięto do ich posiadłości w Montecito

Sprawca został aresztowany

Aleksandra Andrzejak 15 marca 2021 14:57
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w pięknym domu w Santa Barbara. Jeden z portali ujawnił, że Sussexowie padli ofiarą włamania. Mężczyzna dwukrotnie wtargnął do posiadłości.

Meghan Marke i książę Harry: ochrona

Meghan Markle i książę Harry po odejściu z dworu królewskiego zostali pozbawieni gwarancji ochrony.  W wywiadzie u Oprah wiele razy powtarzali jak bardzo boją się o swoją prywatność. Okazuje się, że ich obawy nie były bezpodstawne. Serwis TMZ donosi, że do posiadłości Sussexów chciał wtargnąć nieznany mężczyzna.

wlamanie do domu meghan i harryego
Fot. Giggster via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Posiadłość Harry'ego i Meghan w Santa Barbara

Meghan i Harry: włamanie do posiadłości

Włamywaczem był 37-letni Nickolas Brooks. Bezprawnie wkroczył na posesję dwa razy w ciągu trzech dni! Media piszą wprost, że nie można mówić o przypadku. Harry już kilkakrotnie skarżył się na kłopoty z ochroną i bezpieczeństwem. Za pierwszym razem otrzymał jedynie pouczenie. Za drugim został aresztowany. Jak donosi TMZ nie było mowy, żeby Nickolas włamał się przypadkowo. Aby wkroczyć na teren posiadłości pary, Nickolas przyjechał do Montecito samochodem aż ze stanu Ohio.

meghan i harry wlamanie do domu
Fot. Giggster via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Posiadłość Harry'ego i Meghan w Santa Barbara

Powody włamania nie są znane. Miało ono miejsce w okolicach zeszłorocznego Bożego Narodzenia. Jednak media nagłośniły sprawę dopiero teraz. „Sam incydent może nie być niczym szczególnym, ale w kontekście tego, o czym Harry mówił u Oprah, sprawa nabiera nieco innego wymiaru. (...) Sprawa bezpieczeństwa i ochrony jak widać wciąż pozostaje jednym z ich głównych zmartwień” - czytamy w TMZ. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…