Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nie chce mieć dziecka? Powód jest dość prosty...

„Założymy rodzinę w bliskiej przyszłości”, mówi Harry

Gabriela Czernecka 14 sierpnia 2018 14:28
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images

Księżna Meghan jest w ciąży? Nic bardziej mylnego. Wygląda na to, że żona księcia Harry'ego jak na razie nie spieszy się, by zostać mamą. Odkąd para stanęła na ślubnym kobiercu, media rozpisują się o planowaniu rodziny u pary, ale wszystko wskazuje na to, że dobrych wiadomości możemy spodziewać się najszybciej w przyszłym roku. Dlaczego?

Księżna Meghan nie chce mieć dziecka?

Odkad Meghan i Harry wzięli ślub wszyscy niecierpliwie czekają na wspaniałe wieści dotyczące ciąży Meghan. Najpierw podawano, że panna młoda już idąc do ślubu spodziewa się dziecka, później rozpisywano się na temat bliźniaczej ciąży. Mówiono nawet, że nie tylko Meghan, ale i Kate jest w ciąży i panie urodzą tego samego dnia! 

Nie da się ukryć, że ciąża Meghan jest najbardziej oczekiwaną wiadomością tej połowy roku. Dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują radosnej nowiny, nie mamy dobrych wieści. Meghan Markle nie spodziewa się dziecka i wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości nie ulegnie to zmianie.

Ciąża Meghan odwlekana w czasie

Jak donosi Express, przed księżną masa obowiązków - już pod koniec października wraz z Harrym pojawi się na Invictus Games Sydney 2018. Przed Nowym Rokiem para ma jeszcze odwiedzić Australię, Fidżi, Królestwo Tonga i Nową Zelandię.

Żona księcia Harry'ego nie chce iść w ślady Kate, która podczas każdej swojej ciąży intensywnie podróżowała i pracowała. „Prawdopodobnie chce uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które wiążą się z podróżowaniem w czasie ciąży”, podaje Express.

Weźmy jednak pod uwagę, że do takich informacji należy podchodzić z dystansem. Para już kilka miesięcy przed ślubem sugerowała, że nie zamierza długo czekać z powiększeniem rodziny. Już podczas oficjalnej wizyty w Irlandii Północnej, gdzie para miała okazję odwiedzić nowoczesne centrum naukowe, które służy rozwojowi lokalnych biznesów, Meghan zdobyła się na odważne wyznanie.

Pośród firm, które przedstawiały swoje produkty była marka produkująca dziecięce akcesoria. Przy prezentacji produktów tej marki, księżna i książę Sussex zatrzymali się na dłużej i w czasie krótkiej wymiany zdań, Meghan odpowiedziała: „W pewnym momencie będziemy tego wszystkiego potrzebowali”.

Na pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, choć jak mówi autor biografii o Dianie, Andrew Morton: „Meghan ma już 36 lat. Czas nie działa na jej korzyść”, po czym dodaje: „Musi ogłosić dobrą nowinę jeszcze w tym roku”. Jego słowa potwierdza inny ekspert, Jeremy Paxman: „Historycznie zawsze było tak, że jeśli chcesz zostać królewską oblubienicą, to musisz się rozmnażać. Od tego właśnie jesteś”, komentuje sprawę ciąży Meghan. 

„Krok po kroku. Założymy rodzinę - w bliskiej przyszłości”, odparł w rozmowie z BBC w grudniu ubiegłego roku. Nikt nie ma wątpliwości, że Harry i Meghan kochają dzieci, ale na potomstwo pary musimy jeszcze poczekać... 

Meghan Markle, książę Harry, nagrody Queen's Young Leaders
Fot. Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?